Ārienes trūkumi ir labi priekš veselības

Ja jūs esat neapmierinātas ar sevi, padomājiet – vai neesat pārāk kritiskas?

Visas sievietes grib būt skaistas un slaidas. Bet kas ir skaistums? Un kāds cilvēks patiešam skaitās skaists?

Daudzas sievietes ir neapmierinātas ar savu ārieni. Gribas izskatīties pēc fotomodeles, bet spogulis rāda pavisam ko citu. Bet vai nav pārāk augsti šie kritēriji? Taču tas, kas var likties par trūkumu, īstenībā dod sievietei veselību. Minēsim dažus piemērus.

Liels dibens? Priecājieties!

Sievietes ar kupliem gurniem un gūžām daudz biežāk piesaista vīriešu uzmanību. Tas notiek zemapziņas līmenī: apaļa sieviete pretējam dzimumam asociējas ar stipru seksuālo veselību, izturību un auglību.

Bet no fizioloģijas redzes viedokļa, apjomīgie gurni un dibens ir hormonu ekscesīvas produkcijas rezultāts, kas ir svarīgi veseliem asinsvadiem. Tiesa, pie noteikuma, ka figūra sievietei kā bumbierim, tas nozīmē, ka viņai ir ne tikai lielas gūžas, bet arī tievs viduklis.

Pētījumi rāda, ka sievietēm -”bumbieriem” organismā ir zems holesterīna līmenis un pie tam vēl viņām ir mazāks risks saslimt ar diabētu.

Mazas krūtis – vairāk baudas

Zinātnieki noskaidrojuši, ka mazas krūtis ir apveltītas ar lielāku jūtību, neka kuplas un apjomīgas. Tas ir tāpēc, ka nervu audi, kas ir novietoti zem krūšu ādas, lielu izmēru īpašniecēm ir pārāk izstaipīti, un tad pieskārieni tiek uztverti daudz vājāk.

Bez tam, jo lielākas krūtis, jo spēcīgāka slodze sievietes mugurkaulam.

Liels deguns – uzticama aizsardzība

Tieši caur aizdeguni mūsu organismā nonāk lielāka daļa mikrobu un ziedputekšņu, kas lidinās gaisā. Un jo garāks būs šis ceļš, jo labāk cilvēkam, tāpēc ka baktērijām un alergēniem būs daudz sarežģītāk aizkūlties līdz “ceļa galam”.

Tādējādi liels deguns ir pierādījums tām, ka organismam ir ļoti spēcīga dabiska aizsardzība. Deguna iekšiene ir segta ar īpašām šūnām, kuras izstrādā glumu vielu, kura kopā ar matiņiem strādā kā barjera, kas aizkavē mikrobus. Jo vairāk ir šo šūnu, jo efektīvāka barjera.

Platas potītes kontrolē svaru

Pēc zinātnieku domām tauku nogulumi ķermeņa apakšdaļā pasarga sievieti no analoģiskiem krājumiem augstāk, piemēram, uz vidukļa un ap vēderu. Tas pazemina risku saslimt ar diabētu, sirds-asinsvadu slimībām un infarkta risku.

Pie tam vēl apjomīgi mīksti audi ap potītēm liecina par stipram locītavām, tas nozīmē, ka vecuma problēmu ar pēdām būs daudz mazāk.

Īsas kājas – tas ir sievišķīgi

Garas kājas – tā ir vīriešu “prerogatīva”. Daba devusi sievietēm īsas kājas lai tām būtu vieglāk iznesāt bērnu. Garas kājas sievietei ir pazīme par hormonu noslieci uz ”vīrišķīgajiem” hormoniem. Cilvēki kuri apveltīti ar garām kājām cieš biežāk no trauslu kaulu problēmām, nekā cilvēki ar īsām kājām.

TAGS: , , , , , , , , , ,

0 KomentāriYou can be the first one to leave a comment.

Leave a Comment