Vasara 2010-kurpes visām gaumēm

Siksniņu haoss

Aizmirstiet par ātru un ērtu kurpes aiztaisīšanu. Šogad modē siksniņas, kas nav tikai dekorācijas. Modes kurpēm ir vismaz trīs siksniņas, kuras jāsasien vai jāaizsprādzē. Tikai tā panākams vajadzīgais sievišķīgais efekts.


Puszābaki

Jā, tā ir pēdējā modes tendence. Bieži puszābaku augšdaļa tiek izgatavota no viena ādas vai zamšādas gabala. Tīras ģeometriskas līnijas, lakoniskas formas, acīmredzama vienkāršība bez liekiem dekoriem.

Kurpes ar platformu

Modē ir gan kurpes ar augstu, gan zemu platformu, kas izgatavota no dabīgiem materiāliem. Platforma tiek veidota kā vienots veselums vai arī to papildina ar dažādiem uzmanību piesaistošiem aksesuāriem.

Aktuālas papēžu formas

Modē ir vidēja augstuma masīvs taisnstūrveida papēdis, trīsstūrveida papēdis, papēdis – trapece. Oriģinālu kurpju papēži var būt pat ieliekti vai izliekti, turklāt šādu kurpju izgatavošanai tiek izmantoti visdažādākie materiāli.

Zempapēžu kurpes

Šogad aktuālas ir arī zempapēžu kurpes. Tās var atgādināt puantes, sandales, kedas vai mokasīnus.

Aktuālas krāsas

Apavu modē dominē pelēkie un sudrabotie toņi, zilās toņkārtas, zeltītie un dzeltenie toņi, pasteļtoņi, haki krāsa un spilgti sarkanā krāsa.

Kā nēsāt šīs sezonas apavus

Gandrīz visas vasaras kurpes paredzēts nēsāt kopā ar fifīgām zeķītēm. Tās var būt gan kokvilnas, gan sintētikas zeķītes, kas papildinātas ar modernajām audumu šķiedrām. Taču tikpat labi var nēsāt pašrocīgi adītas zeķītes. Modē ir arī getras.

epadomi.lv

TAGS: , , , , , , , , , , , , , , , , ,

0 KomentāriYou can be the first one to leave a comment.

Leave a Comment