“Reiņa trasē” notiks slēpošanas sacensības bērniem “Mazais Reinis 2013”

Sākot ar 2. februāri, mazo slēpotāju priekam “Reiņa trasē” tradicionāli tiks rīkotas sacensības bērniem “Mazais Reinis 2013″. Visas sezonas trīs posmos mazie slēpotāji mērosies prasmēm trīs vecuma grupās. Sacensības “Mazais Reinis” notiks jau ceturto reizi un tie ir paredzēti kā svētki mazajiem slēpotājiem un viņu ģimenēm visas dienas garumā.

Mazos slēpotgribētājus izklaidēs gan mūzika, gan rotaļas, būs slēpošanas aktivitātes, pikošanās sacensības uz ātrumu, kameršļūkšana, kā arī bērnu priekam “Reiņa trasē” ciemosies Pasaku nama tēli. Noslēgumā būs arī apbalvošana, kurā tiks pasniegtas sacensību atbalstītāju sagādātās balvas visiem mazajiem dalībniekiem. Papildus balvām, katrā posmā jaunie slēpotāji krās punktus, kuri sezonas nobeigumā palīdzēs noskaidrot sezonas labākos un ātrākos slēpotājus katrā no ieskaites grupām. Pirmais posms notiks 2. februārī, 2.posms – 17. februārī un noslēgums, jeb 3. posms norisināsies 10. martā.

“Bērnu sacensības “Mazais Reinis” ir kļuvušas ļoti populāras un apmeklētas mazo slēpotāju vidū, un tās notiek “AXA” bērnu parkā. Bērniem šīs sacensības ir patiešām aizraujošs notikums, jo tā ir iespēja ne tikai aktīvi pavadīt laiku, bet arī būt kopā ar citiem bērniem un kopīgi ļauties jaukam piedzīvojumam. Katru gadu slēpošanas svētkos piedalās vairāk nekā simts bērni, ” norāda “Reiņa trases” pārstāvis Austris Brutāns.

„Reiņa trase” ir viens no populārākajiem un senākajiem slēpošanas centriem Latvijā un tagad arī viens no aktīvās atpūtas sniedzējiem vasarā. Tikai nepilnas stundas braucienā no Rīgas ziemas prieku baudītājus sagaida pozitīvu emociju lādiņš! Reiņa trase ir parūpējusies, lai ikviens atpūtnieks varētu aizmirst ikdienas rutīnu un ļauties atpūtai svaigā gaisā, izvēloties kādu no aktīvās atpūtas piedāvājumiem.

Lai pieteiktos sacensībām, kā arī iegūtu papildus informāciju, interesenti tiek aicināti sazināties ar “Reiņa trasi” zvanot pa tālr. +37129272255 vai sūtot e-pastu uz administracija@reinatrase.lv

Visa jaunākā un aktuālākā informācija par sacensībām “Mazais Reinis 2013″ un citiem gaidāmiem pasākumiem “Reiņa trasē” būs aplūkojama mājas lapā www.reinatrase.lv

 

TAGS: , , , , , , , , , , , ,

0 KomentāriYou can be the first one to leave a comment.

Leave a Comment