30% sieviešu grūtniecības laikā lielākās bažas rada mazuļa materiālais nodrošinājums

Lai gan 42% topošo māmiņu grūtniecības laikā visvairāk uztraucas par pašu dzemdību procesu, katrai trešajai sievietei lielākās raizes grūtniecības laikā sagādā mazuļa finansiālā drošība un tas, vai vecāki spēs sarūpēt visu bērnam nepieciešamo, secināts tirdzniecības centra Domina Shopping aptaujā. Savukārt katra desmitā topošā māmiņa raizējas par piemērotāko dzemdību vietas izvēli, kā arī pirmā mazuļa reakciju uz māsiņas vai brālīša ienākšanu ģimenē.

Vaicātas par svarīgākajām lietām, kas jāsarūpē vēl līdz mazuļa piedzimšanai, māmiņas norāda, ka noteikti jāiegādājas bērna apģērbs, rati, gultiņa un auto sēdeklītis. Savukārt rotaļlietu, pudelīšu un knupīšu iegādi pēc topošo māmiņu domām noteikti var atlikt uz vēlāku laiku.

Kā liecina t/c Domina Shopping aptaujas rezultāti, topošajām māmiņām grūtniecības laikā aktuālākās tēmas, par kurām tiek papildus meklēta informācija, ir fiziskās formas atgūšana pēc dzemdībām, bērna ģimenes ārsta izvēle, dzemdību process, kā arī padomi bērna aprūpē un audzināšanā.

Aptauja tika veikta t/c Domina Shopping semināra Gaidību 4dienas ietvaros un tajā piedalījās 93 topošās māmiņas, vecumā no 21 līdz 39 gadiem.

Bezmaksas seminārs jaunajām māmiņām – Gaidību 4dienas t/c Domina Shopping notiek katra mēneša pēdējā ceturtdienā. Semināra ietvaros nozares speciālisti konsultē un sniedz vērtīgus padomus jaunajām māmiņām par būtiskiem jautājumiem mazuļa gaidīšanas un pēcdzemdību procesā.

TAGS: , , , , , , , ,

0 KomentāriYou can be the first one to leave a comment.

Leave a Comment