Agita Cimoška: Mīlēt sevi ir būtisks aspekts skaistumkopšanā

Kā atzīst CIDESCO Rīgas Kosmētikas skolas 2. kursa studente Agita Cimoška, skaistums ir Dieva un Dabas dots, un katrai sievietei šī dāvana ir jānovērtē un jāsaudzē. Lai saglabātu skaistumu mūža garumā, sievietei ir jāmīl sevi, jāprot atrast laiku pastāvīgi parūpēties par sevi. Visa pamatā ir pareiza sejas ādas kopšana ikdienā mājas apstākļos. Taču ilgtermiņā bez kompetenta speciālista padoma un palīdzības neiztikt.

Skaistumkopšana visos laikos bijusi tā, kas palīdz kļūt sakoptām, pievilcīgām, pašpārliecinātām, padara sievieti iekārojamu. Topošās kosmētiķes rosina padomāt par to un aicina uz kosmētiskām procedūrām sievietes, kuras novērtē ārējā izskata lomu vispirms jau pašu noskaņai un labsajūtai, savai pašapziņai.

„Kopta, ar sevi apmierināta sieviete pozitīvi iespaido mikroklimatu un attiecības kā ģimenē, tā darbabiedru un draugu lokā. Mēs labprāt dalītos ar jums, cienītās klientes, savās zināšanās un prasmēs. Mūsu rokas vēl varbūt ir mazliet nedrošas, bet mēs esam zinošas un strādājam rūpīgi. Šaubu gadījumā mums blakus ir mūsu pedagogi, viņu kompetence tādos brīžos lieti noder iesācējam. Tāpēc klienti mūsu kosmētikas mācību kabinetā jūtas komfortabli un droši. Pret viņiem izturamies ar lielu cieņu un rūpību,” turpina Agita Cimoška.

Šobrīd, kad CIDESCO Rīgas Kosmētikas skolā notiek kvalifikācijas prakses, interesentiem ir iespēja saņemt plašu procedūru klāstu gan sejas ādas, gan ķermeņa kopšanā.

„Mūs apmeklē dažāda vecuma klientes. Un ne tikai sievietes, bet arī vīrieši, jaunieši un pusaudži, īpaši – uz sejas ādas tīrīšanas procedūrām. Liela daļa klientu jau kļuvuši par pastāvīgiem, uzticas mums, ir iecienījuši skolas draudzīgo cenu studentu pakalpojumus,” atzīst Kosmētikas skolas 2. kursa studente.

TAGS: , , , , , , ,

0 KomentāriYou can be the first one to leave a comment.

Leave a Comment