Anita Altmane: šajā pavasarī ieteicams ļauties košu krāsu eksplozijai savā skapī

Sagaidot pavasari, tirdzniecības centra Domina Shopping tēla pārvērtību konkursa žurijas pārstāve – stiliste un modes māksliniece Anita Altmane – iesaka nebaidīties riskēt un šajā pavasarī ļauties tēla pārvērtībām. Stila cienītāju garderobē pavasaris ienesīs košus krāsu salikumus un grafiskus ziedu motīvus. Tāpat aktuāls ir izteikts grims 60. gadu stilā ar lielām un izteiktām skropstām.

Šogad pavasara modes tendences ir pārbagātas, sākot no austrumnieciskām audumu apdrukām, perfekti noslīpētiem bikškostīmiem, beidzot ar dažādiem ziedu motīviem – gan maigi romantiskiem, gan grafiski agresīviem. Ziedu motīvi ir modes aktualitāte katru pavasari, taču šosezon tie īpaši izceļas, parādoties ne tikai apdrukātos audumos, bet arī pečvorka tehnikā kā 3D elementi. Savukārt šīs sezonas aktuālie toņi ir citrondzeltens, koši rozā, sulīgi zaļš laima un laškrāsas, kas iekrāsojuši jaunās sezonas kolekcijas un pieejami tirdzniecības centrā Domina Shopping.

„Aksesuāru modē šajā pavasarī dominē pretstati – stilīgi ir nēsāt gan masīvas kaklarotas, gan smalkas matu sprādzītes. Domājot par jaunas somas iegādi, izvēlēties var gan milzīgas ādas plecu somas, gan cietas, mazas kastītes formas vakara somiņas garā ķēdītē. Taču pats būtiskākais, lai izvēlētais apģērbs un aksesuāri atbilst katra valkātāja personībai,” jaunās pavasara modes tendences komentē modes māksliniece Anita Altmane.

Šosezon pārliecinoši sevi piesaka 60. gadu stils, kuru raksturo A veida siluets, koši krāsu salikumi un ziedu motīvi. Arī grimā viena no tendencēm ir 60. gadi, kuru raksturo perfekta sejas āda un uzkrītoši košas acu ēnas. Īpašs akcents tiek likts tieši uz acu grimu – lielas biezas, nereti arī mākslīgas skropstas, melnas un krāsainas acu līnijas.

Stiliste un modes māksliniece Anita Altmane norāda, ka pavasaris ir piemērotākais laiks tēla pārvērtībām un jaunas garderobes veidošanai. Kā vienas no pirmajām tēla pārvērtības jau piedzīvojušas astoņas sievietes, kuras piedalījās t/c Domina Shopping pārvērtību konkursā. Modes māksliniece Anita Altmane konkursa dalībniecēm sniedza vērtīgus padomus gan tēla izveidē, gan gaidāmā pavasara modes aktualitātēs.

Kā atzīst modes māksliniece, arī tēla pārvērtību konkursa dalībnieces labprāt ļāvās izaicinājumam un pilnībā uzticējās profesionāļa viedoklim. Konkursa dalībniecēm apģērbs tika piemeklēts t/c Domina Shopping veikalos, atbilstoši pavasara modes tendencēm. Veidojot dalībniecēm jaunu, modernu pavasara tēlu, uzsvars tika likts uz košām krāsām, saglabājot katras sievietes individualitāti un intereses.

 

TAGS: , , , , ,

0 KomentāriYou can be the first one to leave a comment.

Leave a Comment