Basketboliste Kristīne Kārkliņa kļūst par AXA veselīga uztura vēstnesi

Viena no Latvijas labākajām basketbolistēm Kristīne Kārkliņa kļuvusi par AXA veselīga uztura vēstnesi. Sadarbībā ar „Rīgas Dzirnavnieks” un AXA Kristīne Kārkliņa sezonas garumā izglītos bērnus un jauniešus par pilnvērtīgu uzturu un veselīga dzīvesveida nozīmi.
Kopīgā sadarbība paredz vizītes un kopīgus basketbola treniņus skolās „AXA bērnu sporta skolas” ietvaros, aicinot bērnus un jauniešus izvēlēties aktīvu un veselīgu dzīvesveidu. Pirmais paraugtreniņš notika jau jūlija sākumā tiekoties ar Liepājas jaunajām basketbolistēm. Tikšanās laikā jaunās basketbolistes aizvadīja kopīgu treniņu ar Latvijas nacionālo sieviešu basketbola vienību un kopā ar Kristīni Kārkliņu iesaistījās diskusijā par graudaugu pārtikas nozīmi sportistu uzturā.
Kārlis Mišinskis, AS „Rīgas Dzirnavnieks” tirdzniecības un mārketinga direktors: „Kristīne Kārkliņa piekritusi kļūt par AXA veselīga uztura vēstnesi, kas izglītos bērnus par pareizu uzturu. Plānots, ka vienlaicīgi ar izglītojošām sporta nodarbībām, bērniem tiks stāstīts arī par pilnvērtīgu sportistu ēdienu, kas ir bagātīgs ar graudaugos esošām šķiedrvielām un ogļhidrātiem. Jaunieši labprāt ieklausās un uzticas sportistu viedoklim, tāpēc kopā ar sportiskām nodarbībām ar pazīstamo basketbolisti, aicināsim bērnus vairāk domāt par maltītēm, aizstājot neveselīgās uzkodas ar organismam draudzīgiem produktiem.”
Sieviešu basketbola valstsvienības kandidāte uzsver, ka ir patiesi gandarīta par uzsākto sadarbību, jo pilnvērtīgs un veselīgs uzturs ir būtiska dzīves sastāvdaļa ne tikai profesionālajā sportā, bet arī ikvienam no mums. „Lai sasniegtu labus panākumus sportā, svarīgs ir arī sportista dzīvesveids. Esmu gandarīta, ka kopā varēsim motivēt jauniešus izvēlēties aktīvu dzīvesveidu, pievēršot uzmanību pilnvērtīgam uzturam ikdienas dzīves ritmā. Labprāt atsaucos „Rīgas dzirnavnieka” aicinājumam veidot kopīgas izglītojošas nodarbības mūsu jauniešiem, jo tādā veidā ne tikai popularizēsim basketbolu, bet arī uzturu, kas sniedz enerģiju, izturību un uzlabo rezultātus ne tikai sportā, bet arī mācībās,” stāsta Kristīne Kārkliņa.

Jaunajā sezonā, lai Sieviešu basketbola valstsvienības kandidātēm nepietrūktu enerģijas ambiciozo mērķu sasniegšanai Latvijas čempionātā, „Rīgas Dzirnavnieks”, kā izlases atbalstītājs, visas sezonas garumā nodrošinās komandu ar AXA graudaugu produktiem, kas ir pilnvērtīga uztura pamatā.
„AXA bērnu sporta skolas” mērķis ir kopā ar sportistiem aicināt bērnus un jauniešus ikdienā pievērst uzmanību sportiskām aktivitātēm un pilnvērtīgam un veselīgam uzturam. AXA graudaugu produkti ir pilnvērtīga uztura sastāvdaļa un vērtīgs enerģijas avots gan sporta gaitās, gan ikdienā. Graudaugu galvenā vērtība slēpjas ogļhidrātos, kas atbild par cilvēka enerģijas līmeni, un šķiedrvielās, kas palīdz organismam noregulēt gremošanas funkcijas.

TAGS: , , , , , , , , , ,

0 KomentāriYou can be the first one to leave a comment.

Leave a Comment