Ceturtā daļa sieviešu Latvijā ziemā nelieto speciālus ādas kopšanas līdzekļus

Lai gan Latvijā klimats ir ļoti mainīgs, sieviešu sejas ādas kopšanas produktu izvēle nav atkarīga no laikapstākļiem. Kā rāda kosmētikas ražotāja L’Oréal Paris aptauja, ceturtā daļa sieviešu patlaban lieto tādus pašus ādas kopšanas līdzekļus kā vasarā.

Pētījuma dati atspoguļo to, ka tikai 45% sieviešu ziemā lieto krēmus, kas pasargā viņu ādu no aukstuma, un tikai 19% sieviešu lieto barojošus krēmus. Tas parāda tendenci, ka sievietes Latvijā nevelta speciālas rūpes ādas kopšanai aukstajā laikā.

Dermatoloģe Māra Rone-Kupfere uzsver, ka ādas kopšanas paradumiem būtu jāmainās atkarībā no gadalaikiem: “Ziemā jebkurš ādas tips tuvojas sausas ādas tipam. Šajā laikā āda regulāri tiek pakļauta krasām temperatūras svārstībām, kas vienmēr saasina jutīgas ādas problēmas un rada arī dažādas sūdzības citādi normālai ādai. Līdz ar aukstā gadalaika iestāšanos vizuāli uz ādas var parādīties sausi, sarkani plankumi, ādas lobīšanās, pat plaisas un akne tipa izsitumi. Tāpat saasinās sīkās grumbiņas, zūd elastība un ādas tonuss. Tāpēc ziemas laikā par savu ādu ir īpaši jādomā – jāizvēlas tāda sejas kopšanas kosmētika, kas bāzēta uz taukvielām un eļļām bagātiem līdzekļiem.”

Pielāgojoties sieviešu vajadzībām, L’Oréal Paris ir izstrādājis jaunu sejas ādas krēmu līniju Nutri-Gold, kas īpaši piemērota ādas kopšanai ziemā visiem ādas tipiem. Šo krēmu sastāvā ir iekļauts augstvērtīgais bišu māšu peru pieniņš, kas baro, mitrina un aizsargā ādu, Pro-Calcium, kas veicina ādas šūnu atjaunošanos un pašaizsardzības procesus, kā arī 10 dažādas ādai vērtīgas aromātiskās eļļas.

Dermatoloģe Māra Rone-Kupfere atzīmē: ”Vairākām krēmu sastāvā esošām dabiskām eļļām piemīt ādas aizsargspējas un ādas imunitāti stimulējošas īpašības. Turklāt tās var arī darboties dezinficējoši pret baktēriju un sēnīšu savairošanos ādā. Krēmu aktīvo vielu sastāvs ir balstīts uz vairākām attīrītām dabiskām aromātiskām eļļām, kurām piemīt multifunkcionāla labvēlīga ietekme uz ādu. Tās baro, atjauno, aizsargā un relaksē ādu. Nutri-Gold nakts krēma sastāvs ir īpaši bagātināts ar dabiskām eļļām, kuras satur ādai ļoti nepieciešamos vitamīnus, īpaši E vitamīnu, minerālus un proteīnus. Neskatoties uz bagātīgo eļļu sastāvu, Nutri Gold krēmu tekstūra ir viegla, neatstāj spīdumu uz ādas un ir piemērota visām vecumu grupām un dažādiem ādas tipiem, it sevišķi sausai un ļoti sausai ādai.”

TAGS: , , , , , , , , ,

0 KomentāriYou can be the first one to leave a comment.

Leave a Comment