Domina Shopping notiks piparkūku cepšanas meistardarbnīca

14. un 15. decembrī, no plkst. 12:00 līdz 17:00, tirdzniecības centrā Domina Shopping talantu attīstības programmas Kidding festivāls ietvaros norisināsies bezmaksas Ziemassvētku pasākumi visai ģimenei. Nedēļas nogales garumā ikviens varēs izmēģināt spēkus piparkūku cepšanā un dekorēšanā. Tāpat nedēļas nogalē tirdzniecības centrā būs sastopams Ziemassvētku vecītis, būs iespēja laimēt īpašus svētku pārsteigumus un baudīt muzikālus priekšnesumus.

Piparkūku meistardarbnīcā ikviens varēs saņemt vērtīgus ieteikumus un padomus, kā izveidot visgardāko piparkūku mīklu un kā izvēlēties tās biezumu, lai piparkūkas būtu kraukšķīgas un zeltaini brūnas. Turklāt piparkūku meistardarbnīcas ekspertes pastāstīs, kā pašu rokām pagatavot piparkūku glazūru un ar to izdekorēt tradicionālos svētku cepumus.

„Ziemassvētki ir laiks, kad viens otru iepriecinām ar mīļām veltēm un pārsteigumiem. Tāpēc arī mēs saviem pircējiem esam sarūpējuši ne tikai īpašus piedāvājumus tirdzniecības centra veikalos un tradicionālajā Ziemassvētku tirdziņā, bet arī aicinām izbaudīt īstu svētku atmosfēru Domina Shopping gaiteņos. Gaidot Ziemassvētkus, ikvienam būs iespēja piedalīties piparkūku cepšanas meistardarbnīcā, priecāties par svētku egli, satikt Ziemassvētku vecīti, baudīt muzikālus priekšnesumus un Ziemassvētku noskaņu, stāsta Eda Magone, tirdzniecības centra Domina Shopping mārketinga vadītāja.

Kidding Ziemassvētku festivāla ietvaros mazākiem bērniem būs iespēja piedalīties Ziemassvētku radošajā darbnīcā. Turklāt gan sestdien, gan svētdien tirdzniecības centrā darbosies burbuļu un plastilīna, kā arī zīmēšanas meistardarbnīca, kurā ikviens varēs uzzīmēt savu Ziemassvētku pastkarti. Savukārt Ziemassvētku vecītis aicinās bērnus izklāstīt savas lielākās vēlmes svētku dāvanām gan Kidding Ziemassvētku festivāla ietvaros, gan arī 21., 22. un 23. Decembrī.

TAGS: , , , , , ,

0 KomentāriYou can be the first one to leave a comment.

Leave a Comment