Jaunākās skaistumkopšanas tehnoloģijas augsti novērtē pašmāju TV zvaigznes

Ikviena no mums vēlas izskatīties pēc iespējas labāk, līdzināties īstenai Holivudas dīvai un ilgāk saglabāt veselīgas ādas un jaunības starojumu. Rūpes par savu sejas ādu palīdz sievietēm nodrošināt gan labu pašsajūtu, gan uzlabot savu ārieni, kā arī justies pašpārliecinātākai un laimīgākai. Mūsdienās skaistumkopšana ir piedzīvojusi īstu revolūciju un blakus tradicionāliem sejas krēmiem un pūderiem uz kosmētikas galdiņa atrodamas arī jaunākās inovatīvās bezvadu tehnoloģijas, kas palīdz profesionāli kopt ādu arī mājas apstākļos.

Viens no šādiem jaunumiem ir BYAS Sejas lifteris, kas piedāvā veikt vairākas procedūras. Vadošās skaistuma tehnoloģijas apvienotas vienā mobilā rokas ierīcē piedāvā risināt ādas problēmas pašā saknē un ikdienu parūpēties par savas ādas stāvokli – padarot to tvirtāku, mirdzošāku, jaunāku, par papildus ieguvumiem nemaz nerunājot – tas ir ērti lietojams mājas apstākļos un parūpēsies par laika ietaupījumu, kā arī palīdz ietaupīt līdz pat 90% no līdzekļiem, kurus tērējat ejot uz skaistumkopšanas saloniem.

BYAS Sejas liftera lieliskās īpašības atzinīgi novērtējusi arī kāda pašmāju televīzijas seriāla zvaigzne. “Ikvienai sievietei ir savi skaistumkopšanas noslēpumi, kurus pielietojam ikdienā, lai ātri un efektīvi uzlabotu savu izskatu. Pēc garas darba nedēļas tā vien gribas palutināt savu ādu ar skaistuma procedūrām, bet saspringtais darba grafiks nereti liedz šādu iespēju, tāpēc priecājos, ka jebkurā situācijā man pie rokas ir BYAS lifteris. To noteikti varētu dēvēt par sievišķīgu viltību, kas palīdz manai sejas ādai izskatīties dabiski mirdzošai un skaistai,” stāsta aktrise, kas savas popularitātes dēļ vēlējās palikt anonīma. Viņa gan atklāj, ka pavisam drīz BYAS lifteris varētu būt redzams arī seriālā, tāpēc iesaka faniem īpaši sekot līdzi produktu izvietošanai, un, iespējams, redzēt to darbībā.

Ar šo bioloģiski aktīvo jaunības sistēmu atgūsiet muskuļu liftingu, tvirtāku kakla un dekoltē zonu. Kā arī varēsiet viegli atbrīvoties no dubultzoda. Šodien mūsdienu tehnoloģijas ļauj sasniegt optimālus ādas atjaunošanas rezultātus ar maigu metožu palīdzību, kas ir labvēlīgas gan mūsu ādai, gan audiem.

Kā atzīst BYAS.lv vadītāja Ilze Kurēna, sievietes var veltīt šīm procedūrām tikai 10 minūtes dienā un jau pēc dažām nedēļām novērot kā tā kļūst jaunāka un starojošāka. “Noslēpums, lai sejas āda vienmēr būtu starojoša un veselīga, nav aiz neskaitāmām atslēgām paslēpts. It īpaši ar mūsdienu tehnoloģijām, kuras var parūpēties par to, ka sejas āda vienmēr ir starojoša un veselīga. Rudens ir tas laiks, kad rūpēties par sejas ādu ir nepieciešams regulāri, jo sejas āda ikdienu tiek pakļauta ārējās un iekšējās vides negatīvajiem faktoriem,” uzsver I. Kurēna, norādot, ka sejas lifteris ir drošs un efektīvs līdzeklis, kurš palīdzēs Jūsu ādai vienmēr izskatīties koptai un svaigai.

BYAS Sejas lifteris piedāvā risinājumu visām jūsu vēlmēm sejas ādas kopšanai! Nešaubieties, arī Jūs tagad varat izskatīties sarkanā paklāja cienīga!

TAGS:

0 KomentāriYou can be the first one to leave a comment.

Leave a Comment