Latvijas top modeles titulu iegūst meitene no Salaspils (foto)

Trešdien, 28. septembrī, Rīgā, Dizaina Fabrikas telpās norisinājās konkursa Elite Model Look Latvia 2011 fināls. Par tā uzvarētāju, sīvā konkurencē, kļuva četrpadsmit gadīgā Rebeka Baha no Salaspils. Jaunā Latvijas top modele saņēma iespēju pārstāvēt mūsu valsti konkursa Elite Model Look 2011  lielajā finālā, 6. decembrī Šanhajā, lai jau kopā ar visas pasaules perspektīvākajām meitenēm cīnītos par iespēju iegūt līgumu ar Elite modeļu aģentūru 300 000 Euro vērtībā.

Konkursa finālā meitenes vērtēja kompetenta žūrija –  Elite aģentūras starptautiskā skautinga direktore Michaela Goddard – Quesada, kā arī pašmāju fotogrāfes Natālija Berezina un Liene Pētersone. Žūrijas priekšsēdētāja, francūziete Michaela Goddard – Quesada, pēc konkursa atzina, ka viņai ir bijis gods piedalīties vienā no labākajiem starptautiskā konkursa Elite Model Look 2011 reģionālajiem fināliem – “Vienu uzvarētāju izvirzīt bija ļoti grūti, jo visas dalībnieču sniegums bija ļoti augstā līmenī,” tā Michaela.

Konkursa fināls tika organizēts kā krāšņs šovs, kura laikā meitenes īpaši iestudētos uznācienos demonstrēja dizaineres Natālijas Jansones kleitas, Latvijas dizaineru apģērbus no veikala Paviljons, Diesel un Cristian Audigier tērpus, neizpalika tradicionālais iepazīšanās uznāciens krekliņos ar konkursa logo. Konkursa fiinālā un apbalvošanas laikā meitenes bija tērpušās dizaineres Katyas Shehurinas romantiskajās kleitās. Pārtraukumus, kuros meitenes gatavojās nākamiem uznācieniem uzstājās dj Ella un Markus Riva. Vakaru vadītāja pienākumus bija uzņēmies Zigmunds Līpiņš, modeļu aģentūras Vacatio vadītājs un Latvijas Elite Model Look 2011 konkursa organizators Latvijā. “Palīdzot sagatavoties meitenēm lielajam finālam, esmu pārliecinājies, ka visas dalībnieces ir perspektīvas modeles karjerai, taču diemžēl Elite Model Look 2011 konkursa fināla noteikumi ir skarbi, un Latviju lielajā finālā varēs pārstāvēt tikai viena meitene. Tomēr apsolu pārējām dalībniecēm, ka viena no lielākajām modeļu aģentūrām Latvijā Vacatio palīdzēs jums izveidotu veiksmīgu un profesionālu modeles karjeru,” tā paziņojot rezultātus, teica Zigmunds Līpiņš.

Konkursa uzvarētāja Rebeka Baha saņēma arī īpašo simpātiju balvu no “Beauty&Fashion Bazaar”, savukārt Make Up Forever balvu saņēma  Zanda Ušacka no Jēkabpils. Ikviena fināliste saņēma īpašu pārsteigumu no matu kopšanas kosmētikas zīmola Matrix.

Meitenes konkursam šajā gadā jau pavasarī tikai meklētas lielākajā skautinga braucienā Latvijas vēsturē, kad Vacatio pārstāvji ieradās 36 Latvijas pilsētās. Perspektīvākās simts reģionālo atlašu  meitenes maijā tika aicinātas uz Latvijas pusfinālu Rīgā. Visu vasaru divpadsmit finālistes gatavojās konkursa finālam strādājot nodarbībās, veidojot pirmo portfolio sadarbībā ar Latvijas fotogrāfiem – Natāliju Berezinu, Lieni Pētersoni un Nilu Vilni.

TAGS: , , , , , , , , , , , , , , ,

0 KomentāriYou can be the first one to leave a comment.

Leave a Comment