Līdz maija beigām interesenti aicināti uz dažādām sejas un ķermeņa procedūrām lētāk

Iesākoties īsti pavasarīgam laikam, kad ikviens vēlas izskatīties labāk, Starptautiskā CIDESCO Rīgas Kosmētikas skola paziņo par studentu profesionālās kvalifikācijas prakses sākumu un aicina sievietes, vīriešus un jauniešus uz kosmētiskām procedūrām skolas mācību kabinetos J. Asara ielā 5, Rīgā.

Pusotra mācību gada garumā ir apgūtas teorētiskās un praktiskās zināšanas un prasmes medicīnā un kosmetoloģijā, kas nepieciešamas kompetentai sejas un ķermeņa kosmētisko procedūru veikšanai. Teorētiskajās nodarbībās analizēts un iepazīts organisms kā vienots veselums, kauli, muskuļi, limfas cirkulācija ķermenī, ādas uzbūve un funkcijas, ķīmiskie procesi cilvēka ķermenī. Šīs zināšanas ir būtiskas kā topošam kosmētiķim, tā arī klientam. Nekompetenti veikta procedūra ir apdraudējums veselībai, rezultātā – infekcijas, komplikācijas.

Cik bieži esam saskārušies ar informāciju par nekvalitatīvi veiktām sejas un ķermeņa procedūrām, kuru rezultātā ir apdraudēta klienta veselība un drošība. Bieži jau strādājošie kolēģi veic manipulācijas (kā piemēram skaistuma injekcijas, augļskābju procedūras ar augstu skābju koncentrāciju un procedūras ar aparāttehnoloģijām, kas prasa augstāko medicīnisko izglītību), bez vajadzīgām prasmēm un iemaņām pārkāpjot kosmētiķa kompetenci.

„Pie mums nekas tamlīdzīgs nevar notikt,” stāsta Linda Zeltiņa, pedagoģijas maģistrs, kosmētiķe, Starptautiskās CIDESCO Rīgas Kosmētikas skolas direktora vietniece, CIDESCO programmas vadītāja. „Šīs mācību gads bijis veltīts tam, lai meitenes lekcijās iegūtās zināšanas iemācītos realizēt praksē. Ir apgūtas kosmētiskās procedūras, t.sk. masāžu metodes un tehnikas, manuālās un aparāttehnoloģijas sejai un ķermenim. Kosmētiķa plašajā profesionālo kvalifikāciju klāstā ir arī skropstu un uzacu krāsošana un korekcija, depilācija, manikīrs, dienas un vakara grims. Meitenes prot analizēt un novērtēt klienta ādas stāvokli, kas ir pamats jebkurai sejas vai ķermeņa kosmētiskās procedūras izvēlei.

Studentes ir veiksmīgi nokārtojušas ieskaites un eksāmenus sejas un ķermeņa kopšanā. Tas viņām dod tiesības sākt praktizēt ar klientiem kā skolas mācību kabinetos profesionālās izglītības pasniedzēju uzraudzībā, tā visa veida skaistuma un veselības institūcijās: skaistumkopšanas salonos, centros, SPA, Rīgā un citur Latvijā, parasti tās ir pilsētas, no kurām meitenes ir nākušas.

Linda Zeltiņa aicina pieteikties interesentus, kas vēlas justies sakopti un komfortabli, garantējot kvalitāti par zemām izmaksām.

Līdz  pat maija beigām klienti tiek laipni gaidīti skolā J.Asara ielā 5, Rīgā, no pl. 9.00 līdz pl.20.00 Pieteikties  pa tālruni 67313359 . Kosmētisko pakalpojumu klāstu skat. www. kosmetikasskola.lv

 

TAGS: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

0 KomentāriYou can be the first one to leave a comment.

Leave a Comment