Perwoll Brilliant Colors by Narciss kapsulkolekcija Riga Fashion Week

Perwoll, Latvijas nozīmīgākā modes pasākuma Riga Fashion Week ģenerālsponsors, šopavasar sagādājis patīkamu pārsteigumu visiem modes pazinējiem, piedāvājot kapsulkolekciju Perwoll Brilliant Colors By Narciss. Tās skate norisinājās Riga Fashion Week ietvaros 24. martā tirdzniecības centrā Sky & More.

Unikālā kapsulkolekcija tapusi, iedvesmojoties no jaunās Perwoll Brilliant produktu sērijas un sadarbojoties ar modes zīmolu Narciss un Latvijas vadošo trikotāžas ražotāju Ogres Trikotāža. Perwoll Brilliant Colors by Narciss sastāv no divpadsmit elegantiem, izsmalcinātiem un sievišķīgiem tērpiem izteiksmīgās krāsās, kuri izceļas ar augstu kvalitāti un neparasti maigām faktūrām. Kā atzīst kolekcijas tērpu dizainere Alise Trautmane, tērpi ir īpaši radīti pārliecinātām sievietēm, kas vēlas izcelt savu individualitāti kā ikdienā, tā arī saviesīgos pasākumos. Tērpu izteiksmīgās un drosmīgās krāsas – koši sarkanais, piesātināti melnais, baltais un dažādu toņu zilais – atbilst katram no Perwoll Brilliant produktiem. Kapsulkolekcijas ražotājs “Ogres Trikotāža” tērpu kopšanai iesaka izmantot Perwoll Brilliant mazgāšanas līdzekļus, lai izteiksmīgās tērpu krāsas saglabātos spilgtas ilgāk.

Jau drīzumā Perwoll Brilliant Colors by Narciss tērpi būs pieejami uzņēmuma “Ogres Trikotāža” veikalos.

 

 

 

Fotogrāfija no kolekcijas skates Sky & More: fotogrāfs – Jānis Eicens.
Publicitātes foto: fotogrāfe - Ļena Ņeženceva; stils – Alise Trautmane; modeles: Māra Luīze Freimute, Anete Auziņa BUDE.

TAGS: , , , , , , , , , ,

0 KomentāriYou can be the first one to leave a comment.

Leave a Comment