Populārākās preces šovasar: baltas kleitas un T-krekli, gaišas sandales un aksesuāri ar ziedu rakstiem

Lielākoties baltas un ziedu rakstiem bagātas garas kleitas, balti vaikošu krāsu T-krekli, gaišas sandales, rozā toņu, ziedu rakstu un jūrnieku tematikas aksesuāri – tādas ir šīs vasaras sezonas visvairāk iecienītākās preces, noskaidrots tirdzniecības centra „Domina” veikalu aptaujā.

Aptauja liecina, ka sievietes šovasar savā garderobē priekšroku dod kleitām,jo īpaši garajām. Savukārt vīriešu visbiežāk pirktā prece ir dažādi T-krekli. Tiesa,džinsi aizvien ir klasiska vērtība – tā ir nākamā populārākā prece kā sievietēm,tā vīriešiem. Pirktāko lietu virsotnē sievietēm ierindojas arī dažādi topiņi, bet vīriešiem – šorti. Šīs, kā arī citas vasaras preces no 3. līdz 7.augustam ikviens varēs iegādāties par vislielākajām iespējamām atlaidēm visos „Dominas” veikalos lielās gala izpārdošanas „Bazārs” laikā.

Kā norāda „Dominas” veikalu personāls, sievietes šovasar vairāk izvēlas apģērbu baltā, rozā vai kādā īpaši spilgtā krāsā. Vīriešu izvēle ir līdzīga, un viņu garderobē dominē baltu, bēšu un košu krāsu apģērbi. Šovasar sievietes kā apģērbu, tā aksesuāru izvēlē ir iecienījušas ziedu rakstus vai arī jūrnieku stila elementus. Svītras un citi jūrnieku stilam atbilstoši akcenti ir manāmi arī vīriešu garderobē.

Sandales arī šogad ir sieviešu „apavu karalienes”. Savukārt vīriešu kurpju skapīkopš pērnā gada notikušas pārmaiņas – pagājušo gadu topā bija iešļūcenes, bet šogad– sandales. Nākamie daiļā dzimuma visvairāk iegādātie apavi šovasar ir kurpes uzpapēža, bet vīriešiem – sporta apavi. Kā vīrieši, tā sievietes apavus, šķiet, pieskaņo iecienītāko apģērbu krāsai, jo topa augšgalā stabili ir apavi baltā un bēšā krāsā. Ja daiļā dzimuma pārstāves vairāk uzdrošinās un vienlīdz bieži izvēlas arī sarkanus apavus, tad vīrieši pieturas pie klasikas – stiprā dzimuma otrā iecienītākā apavu krāsa ir melna.

Būtiska tērpa ansambļa sastāvdaļa ir arī aksesuāri. Dāmām šīs vasaras aksesuāru top trīs veido somas, lakati un auskari, kas visbiežāk tiek iegādi baltā un rozā krāsā vai ar ziedu rakstu tematiku. Savukārt kungu trīs visiecienītākie aksesuāri ir cepures, pulksteņi un rokassprādzes melnā un pelēkā krāsā vai ar jūrnieku stila tematiku.

Kā norāda „Dominas” veikalu personāls, salīdzinot ar 2010.gada vasaru, šogad populārāki kļuvuši dabīgie apģērbu un apavu materiāli. Sievietes biežāk izvēlas nēsāt stīpiņas ar pušķiem, matu lentas un neordināras rotas, bet daļa vīriešu – pieguļošāku apģērbu. Kopumā šovasar vairāk nekā iepriekš tiek pirktas arī cepures. Savukārt apavu izvēlē būtiskāks kļuvis to universālais pielietojums, piemēram, lai tie būtu piemēroti kā pludmales apmeklējumam, tā ikdienas nēsāšanai.

Raksturojot iedzīvotāju iepirkšanās paradumus, gandrīz puse (48%) aptaujāto norāda, ka, salīdzinot ar iepriekšējo vasaru, tie nav mainījušies. Savukārt tejukatrs desmitais aptaujātais (9%) novērojis, ka iedzīvotāji iepērkas mazāk, bet 13% respondentu atklāj gluži pretējo – ka iepērkas vairāk. Savukārt gandrīz katrs piektais(18%) tirdzniecības pārstāvis sastapies ar tendenci, ka iedzīvotāji gaida atlaidesun aktīvāki kļūst izpārdošanu laikā. Visticamāk, ka tieši šī pircēju grupa visvairāk priecāsies par vēsti, ka no 3. līdz 7.augustam t/c „Domina” notiks lielā gala izpārdošana jeb „Bazārs”. Tās laikā apģērbus, apavus, skaistumkopšanas preces, aksesuārus, preces mājai un citas lietas varēs iegādāties ar atlaidi līdz pat 90%. Turklāt pirmie 100 pircēji, kuri „Dominas” informācijas centrā uzrādīs iepirkuma čekus kopsummā virs 15 latiem, saņems dāvanu karti.

TAGS: , , , , , , , , , , , , , , ,

0 KomentāriYou can be the first one to leave a comment.

Leave a Comment