Šīs vasaras stila aksesuāri – lielas somas, apavi uz platformas, matu rotas ar ziedu motīviem

Šīs vasaras apģērbu un aksesuāru kolekcijās dominē romantiskie toņi, ziedu apdrukas, kā arī koši un krāsaini raksti. Savukārt aksesuāru modē iezīmējas krasi kontrasti – no lielām somām, smagnējām platformas kurpēm, līdz pat smalkiem un elegantiem ziedu motīviem gan krellēs, gan matu sprādzēs, liecina tirdzniecības centra Domina Shopping veikalu aktuālākās vasaras kolekcijas.

Vasaras sezonas populārākās krāsas, kas dominē teju katrā apģērbu kolekcijā, ir pasteļtoņi – no maigi rozā, dzeltena līdz pat ziliem un zaļiem toņiem. Tāpat apģērbā un aksesuāros iezīmējas spilgtas, tīras nokrāsas – sarkanā, zilā un dzeltenā.

Aksesuāru modē šovasar iecienīti ir krasi kontrasti – masīvas un lielas somas, smagnējas augstpapēžu vai platformas kurpes, iepretim smalkām rotaslietām un matu aksesuāriem ar ziedu motīviem. Savukārt vasaras vakara ballītes “must have” aksesuārs ir maza rokassomiņas bez rokturiem clutch stilā.

Šovasar īpaši svarīga loma tiek piešķirta apģērbu detaļām – nozīmīga ir ikviena nianse, tai skaitā arī smaržu vai odekolona izvēle. Vīriešiem ieteicams izvēlēties zemes un dabas aromātus, kā arī atsvaidzinošas smaržas ar citrusa niansēm. Savukārt, sievietēm lieliski piestāvēs saldi un viegli ziedu vai augļu aromāti, kas papildināt ar ziedu motīvu apģērbā, lieliski pilnveidos ikdienas tēlu.

TAGS: , , , , , , , ,

0 KomentāriYou can be the first one to leave a comment.

Leave a Comment