Atklājam kārdinošu lūpu noslēpumu!

Bieži vien daudz nav vajadzīgs, lai izskatu padarītu pilnīgu. Kopējo tēlu var veiksmīgi papildināt ar piemēroti izveidotu make-up, kas piestāv Jūsu sejas tipam un konkrētās dienas apģērba izvēlei. Jāatzīmē, ka par burvīgu akcentu var kalpot arī lūpas, kuras var uzkrāsot dažādās tehnikās, panākot vēlamo efektu un akcentu visam tēlam.

To, kā veiksmīgi izcelt tieši lūpas, mēs skaidrojam trešās video nodarbības ietvaros. Tajā Jūs varat uzzināt to, ka lūpas var uzkrāsot dažādos veidos, atkarībā no tā, kādu efektu ir vēlme panākt. Piemēram, Jūs uzzināsiet, kā pareizi uzkrāsot lūpas, ja Jūs vēlaties tās vizuāli padarīt lielākas un apjomīgākas. Tomēr svarīgi ir atcerēties, ka šajā ziņā bieži vien liela nozīme ir tieši pareiza kontūrzīmuļa izvēlei, kā arī tam kā tas tiek uzklāts. Tāpat jāatzīmē, ka pēc lūpu spīduma uzvaras gājiena vairāku gadu garumā, modē atkal ir sarkana lūpu krāsa, turklāt, ja kontūra tiks uzzīmēta precīzi uz lūpu līnijas, spilgtā krāsa lieliski izskatīsies visiem sejas tipiem.

Atgādinām, ka pirmajā video nodarbībā Jums bija iespēja atklāt grima bāzes veidošanas noslēpumus, kas ir svarīgs pamats make-up veidošanā. Šajā make-up veidošanas posmā svarīgi ir pievērst uzmanību savai sejas formai, pareizi to koriģējot.

Savukārt otrajā video nodarbībā mēs turpinājām veidot četrus burvīgus make-up, uzmanību pievēršot jau acu zonai. Šajā nodarbībā Jūs varējāt uzzināt to, kā koriģēt un akcentēt uzacis, kā arī apgūt populārākās acu make-up tehnikas – klasisko variantu, kur acis tika izceltas ar kontūrlīnijas palīdzību, dūmakaino acu jeb smokey eyes un „banānu” acu make-up, kā arī avangardisko make-up, kura iedvesmas avots ir pavasaris. Iepazīstoties ar šīm acu make-up tehnikām Jūs savos eksperimentos varēsiet justies drošāk.

Savukārt pēdējā video nodarbībā atklāsim make-up noslēpumus, kas padara grimu izteiksmīgāku ballīšu mākslīgajā gaismā. Šīs zināšanas noteikti ļaus Jums kļūt par ballīšu princesi!

Make-up noslēpumus atklāja MALEVICH BEAUTY STUDIO vizāžiste – Irina Sališa, izmantojot Micabella un ARTECURA Revebel kosmētiku.

Ceram, ka šie atklātie skaistuma noslēpumi ļaus Jums saulainajās dienās izskatīties skaisti un krāšņi!

TAGS: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

0 KomentāriYou can be the first one to leave a comment.

Leave a Comment