Turpinām atklāt sieviešu skaistuma noslēpumus!

Šopavasar mēs turpinām iepriecināt sievietes, atklājot viņām skaistuma noslēpumus, kas ļaus katrai no viņām izskatīties skaisti un krāšņi, sacenšoties skaistumā ar pirmajiem pavasara ziediem.

Mūsu sagatavotais video pamācību cikls ļaus sievietēm izveidot brīnišķīgu make-up, kas būs piemērots tieši viņu sejas vaibstiem, kā arī sniegs ieskatu jaunākajās make-up tendencēs. Tā kā katra sieviete ir unikāla – neatkārtojams ir viņas izskats un sejas vaibsti, tad izveidotais video pamācību cikls uzskatāmā veidā atspoguļo make-up veidošanas principus četriem galvenajiem sejas formu veidiem – ovālam, kvadrātam, trīsstūrim, kā arī aplim.

Pirmajā video nodarbībā Jums bija iespēja atklāt grima bāzes veidošanas noslēpumus, kas ir svarīgs pamats make-up veidošanā. Šajā make-up veidošanas posmā svarīgi ir pievērst uzmanību savai sejas formai, pareizi to koriģējot.

Otrajā video nodarbībā mēs turpinām veidot četrus burvīgus make-up, uzmanība jau pievēršot acu zonai. Šajā nodarbībā Jums ir iespēja uzzināt to, kā koriģēt un akcentēt uzacis, kā arī Jūs varat apgūt populārākās acu make-up tehnikas – klasisko variantu, kur acis tiks izceltas ar kontūrlīnijas palīdzību, dūmakaino acu jeb smokey eyes un „banānu” acu make-up, kā arī avangardisko make-up, kura iedvesmas avots ir pavasaris. Iepazīstoties ar šīm acu make-up tehnikām Jūs varēsiet justies drošāk savos eksperimentos. Turklāt neaizmirsties, ka make-ups ir īsta māksla, līdz ar to ļaujaties radošumam un iedvesmai, ko sniedz pavasaris, padarot savu dzīvi košāku un krāsaināku!

Savukārt jau nākamajā video nodarbībā mēs atklāsim to, kā izcelt lūpas.

Make-up noslēpumus atklāja MALEVICH BEAUTY STUDIO vizāžiste – Irina Sališa, izmantojot Micabella un ARTECURA Revebel kosmētiku.

Atklāsim skaistuma noslēpumus kopā un uzziedēsim šopavasar jo īpaši krāšņi!

TAGS: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

0 KomentāriYou can be the first one to leave a comment.

Leave a Comment