Atklājam sieviešu skaistuma noslēpumus!

Pavasaris tuvojas straujiem soļiem, un tieši tad sievietes labprāt uzziedam kā koši ziedi, lai iepriecinātu sevi un apkārtējos. Šopavasar tas būs īpaši viegli, jo mēs Jums esam sagatavojuši video pamācību ciklu, kas ļaus Jums izveidot brīnišķīgu make-up, kas būs piemērots tieši Jūsu sejas vaibstiem, kā arī sniegs ieskatu jaunākajās make-up tendencēs.

Katra sieviete ir unikāla: neatkārtojams ir viņas izskats un sejas vaibsti. Veidojot make-up, svarīgi ir iemācīties pievērst uzmanību saviem sejas vaibstiem un pareizi tos akcentēt. Video pamācību cikls uzskatāmā veidā atspoguļos make-up veidošanas principus četriem galvenajiem sejas formu veidiem – ovālam, kvadrātam, trīsstūrim, kā arī aplim. Jāatzīmē, ka make-ups ir īsta māksla, tāpēc arī šeit tiks izmantoti mākslas darbu cienīgi paņēmieni.

Pirmajā video nodarbībā apskatīsim grima bāzes veidošanu, kas ir svarīgs pamats make-up veidošanā, savukārt nākamajās nodarbībās uzmanību pievērsīsim acu un lūpu izcelšanai. Make-up noslēpumus atklāja MALEVICH BEAUTY STUDIO vizāžiste – Irina Sališa, izmantojot Micabella un ARTECURA Revebel kosmētiku.

Atklāsim skaistuma noslēpumus kopā un uzziedēsim šopavasar jo īpaši krāšņi!

TAGS: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

0 KomentāriYou can be the first one to leave a comment.

Leave a Comment