“Reiņa trase” atzīmējot vārda dienu, aicina bērnus zīmēt apsveikumus

12. janvārī tiek atzīmēta “Reiņa trases” vārda diena, līdz ar to bērni tiek aicināti sveikt Reini svētkos uzzīmējot apsveikuma kartiņu. Mazie apsveicēji iegūs noderīgas balviņas ziemas prieku baudīšanai. Visi bērnu apsveikumi būs skatāmi izstādē, kas notiks sacensību „Mazais Reinis 2013” pirmajā posmā 2.februārī. Kā pateicību par apsveikumiem, bērni saņems iespēju bezmaksas izmantot pacēlāju visas dienas garumā, bet bērnu skoliņas apmeklētāji varēs saņemt bezmaksas inventāru.

“Lai Reiņa vārda dienas svinības padarītu aizraujošākas un vienlaikus iepriecinātu arī mazos slēpotgribētājus, vēlamies bērnus aicināt radoši izpausties, uzzīmējot apsveikumu Reinim. Bērniem, savukārt, šajā dienā tiks piedāvāti bezmaksas iespējas aktīvai atpūtai. Reiņa vārda dienu ar sportiskām aktivitātēm kopīgi nosvinēt aicinām ne tikai mazos Reiņa draugus, bet arī “Reiņa trases” ilggadējos apmeklētājus un visus slēpošanas entuziastus.” norāda “Reiņa trases” pārstāvis Austris Brutāns.

Bērnu skoliņa ir paredzēta pašiem mazākajiem slēpot gribētājiem no 3 – 7 gadu vecumam. Apmācības notiek grupiņās līdz 8 bērniem, atbilstoši priekšzināšanu līmenim. 3 stundu laikā bērni apgūst slēpošanas iemaņas pieredzējušu instruktoru vadībā un bauda ziemas priekus „AXA” bērnu parkā, kā arī nododas kopīgām rotaļām, našķojas ar „AXA” gardumiem un nodarbības noslēgumā līksmojas kameršļūkšanu trasē!

“Šajā sezonā pie mums paredzēts rīkot dažādus pasākumus, tostarp arī bērnu sacensības “Mazais Reinis”, kuras ir kļuvušas ļoti populāras un apmeklētas mazo slēpotāju vidū, un tās notiks “AXA” bērnu parkā jau ceturto gadu pēc kārtas,” norāda Austris Brutāns.

 

TAGS: , , , , , , , , , , , ,

0 KomentāriYou can be the first one to leave a comment.

Leave a Comment