“Rockstar Energy” putu karalistes “FOAM KINGDOM 2010” sezonas fināls

Rockstar Energy” putu karalistes “FOAM KINGDOM 2010” sezonas fināls – 27.augustā Siguldas pilsdrupu estrādē un 28.augustā Kalnsētas parkā Saldū! Izmanto iespēju tvert pēdējos vasaras mirkļus veldzējošās putu dejās! Vismaz četras tonnas putu, Austrumeiropā lielākais putu lielgabals un daudz kā cita! Sāksim plkst.22:00!

Uz lielās “Rockstar” skatuves Siguldā kā īpašais viesi uzstāsies šīs vasaras dīdžejs nr.1 Igaunijā – DJ KOLZAR (“Club Unlimited”), savukārt, Saldus dāvanā saņems Igaunijas atzītākā klubu dīdžeja – DeeJay A.A.V (“Club Unlimited”) uzstāšanos. Protams uz skatuves kāps arī “FOAM KINGDOM 2010” nešķiramais trio – [Ex] da Bass, Trakais Mārtiņš un Beatax kā arī Rihards Zauska, bet vizualizācijas radīs un vadīs “ILLEGAL DJ TEAM RIGA” speciālisti – vīdžeji Pe Joke, Kosmoss un LJ Lightboy.

European Hit Radio” deju zonā svaigākos Eiropas topu grāvējus piedāvās dīdžeji un radio personības Mārtiņš Kreilis un Ikazz, bet trešajā – “Latviešu Radio” deju zonā, kas gan Siguldā, gan Saldū būs pirmo reizi – neatkarīgās Latvijas hīti kopā ar dīdžejiem Richy, Saldais Valdis un Aleksis.

http://www.foamkingdom.lv

TAGS: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

0 KomentāriYou can be the first one to leave a comment.

Leave a Comment