„Domina Shopping” aicina doties pasakām pa pēdām un sastapt savus iemīļotākos pasaku tēlus

Kā ierasts, katra mēneša trešajā nedēļas nogalē t/c „Domina Shopping” aicina bērnus ar vecākiem uz jautrajām „Kidding” jeb bērnu dienām. 18. un 19. februārī no plkst. 12.00 līdz 17.00 visiem apmeklētājiem būs iespēja piedalīties aizraujošajā piedzīvojumu spēlē „Pasakām pa pēdām”, kā arī sastapt Vinniju Pūku, Pepiju Garzeķi, Runci zābakos un citus iemīļotus pasaku tēlus.

Abas dienas no plkst. 12.00 līdz 17.00 visi bērni kopā ar saviem vecākiem aicināti piedalīties atraktīvajā bezmaksas spēlē „Pasakām pa pēdām”. Spēles dalībniekiem būs iespēja pārbaudīt savu izveicību un attapību interesantās atrakcijās. Abas dienas mazie tirdzniecības centra apmeklētāji aicināti mācīties spēlēt neparasto šahu ar Alisi brīnumzemē, iemēģināt runča zābakus, izejot aizraujošo Runča šķēršļu joslu, meklēt pazudušos Vinnija Pūka draugus, kuri paslēpušies veikalā, un pildīt citus aizraujošus uzdevumus kopā ar iemīļotiem pasaku varoņiem. Apmeklētājiem būs iespēja arī pašiem uz mirkli kļūt par pasaku tēliem, to iemūžinot fotogrāfijā.

Lai piedalītos spēlē, ģimenei (vismaz divu cilvēku sastāvā) jādodas uz laukumu pie restorāna „Vairāk Saules”, kur visus spēlēt gribētājus sagaidīs Kiddings, kurš izsniegs Kidding kontrol kartiņu (KKK). Tālāk sekojot norādēm, kas ved uz uzdevumu izpildes punktiem tirdzniecības centra veikalos. Pēc katra izpildītā uzdevuma spēlētāji saņems zīmodziņu. Kad izpildīti visi uzdevumi un sakrāti astoņi zīmodziņi, dalībniekiem jāatgriežas pie Kiddinga, kurš spēlētājiem pasniegs garantētās balviņas.

Tomēr tirdzniecības centra sagādātie pārsteigumi nebeidzas tikai ar uzdevumu izpildīšanu. Visi mazie apmeklētāji aicināti doties uz radošo darbnīcu, kurā visiem būs iespēja veidot princešu kroņus un bruņinieku zobenus, kas ļaus justies kā tēliem no pasaku valstības. Abas „Kidding” dienas noslēdzot, visi tirdzniecības centra apmeklētāji no plkst 17.00 līdz 18.00 aicināti vērot Rīgas Jauniešu leļļu teātra muzikālo šovu, kur Malvīnes un Pinokio dos iespēju satkt cirka dzīvnieciņus, nodoties brīnumu trikiem un aizraujošām rotaļām. Priekšnesumi tiek organizēti gan latviešu, gan krievu valodā.

TAGS: , , , , , , , , , , , ,

0 KomentāriYou can be the first one to leave a comment.

Leave a Comment