„Domina Shopping” aicina ģimenes doties pa pēdām Lieldienu zaķim un apmeklēt trušu izstādi

Kamēr daba vēl tikai sāk mosties no ziemas miega, tirdzniecības centrā „Domina Shopping” pavasaris ir jau pilnā plaukumā. Tāpēc jau šajā nedēļas nogalē, 24. un 25.martā, ģimenes ar bērniem ir aicinātas piedalīties pavasarīgās atrakcijās, aplūkot trušu izstādi un iesaistīties Lieldienu ieskaņas spēlē visai ģimenei „Lieldienu zaķim pa pēdām”. Atraktīvā ģimenes spēle no plkst. 12.00 līdz 17.00 jau tradicionāli notiks „Domina Shopping” bērnu jeb „Kidding” dienu ietvaros.

Abas dienas Lieldienu un pavasara noskaņās gan mazie, gan lielie tirdzniecības centra apmeklētāji varēs pārbaudīt savu veiklību, pildot uzdevumus ar Lieldienu zaķa lielo burkānu, metot olas cāļa groziņā un mēģinot izmakšķerēt zaķa pazaudētos burkānus. Savukārt attapību ikviens varēs apliecināt, minot mīklas par Lieldienām un meklējot Lieldienu zaķa paslēptās olas.

Apmeklējot „Kidding” dienas tirdzniecības centrā „Domina Shopping”, apmeklētāji ir aicināti ņemt līdzi pašu krāsotas olas, lai piedalītos tradicionālajā olu ripināšanā. Savukārt tie, kuri olu krāsošanas mājas darbu nebūs izpildījuši, varēs piedalīties radošajā darbnīcā un apgūt olu krāsošanu, kā arī pagatavot neparastas papīra olas!

Lai piedalītos ģimenes spēlē „Lieldienu zaķim pa pēdām”, ģimenēm (vismaz diviem cilvēkiem) jādodas uz spēles centrālo norises vietu pie restorāna „Vairāk Saules”. Tur spēlēt gribētājus sagaidīs pasākuma vadītājs Kiddings, kurš spēlētājiem izsniegs kontrolkartītes. Pēc kartītes saņemšanas jāseko norādēm, kas ved uz pārbaudījumu punktiem pie dažādiem tirdzniecības centra veikaliem. Veicot katru no uzvedumiem, spēlētāji saņems zīmodziņu kontrolkartītē. Kad izpildīti visi uzdevumi un kartīte aizpildīta, dalībniekiem jāatgriežas pie Kiddinga, lai saņemtu garantētās balvas.

Abas dienas „Kidding” dienu apmeklētājiem būs iespējams redzēt arī trušu izstādi un fotografēties ar milzu Lieldienu olu! Noslēdzot piedzīvojumiem pilno dienu, plkst. 17.00 visiem interesentiem būs iespēja kopā ar Daugavpils teātra aktieriem doties rotaļās, dziedāt dziesmas un bez maksas vērot muzikālu teātra izrādi. 24. martā izrāde notiks latviešu valodā, 25. martā – krievu valodā.

TAGS: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

0 KomentāriYou can be the first one to leave a comment.

Leave a Comment