„Domina Shopping” darbu uzsāks lielākais Ziemassvētku tirdziņš Rīgā

Preces svētku galdam, mājokļa un Ziemassvētku eglītes izrotāšanai, produkti sevis palutināšanai, idejas svinīgam tērpam, aksesuāriem un dāvanām, kā arī citas svētkiem nepieciešamās preces no 9.decembra būs pieejamas lielākajā Ziemassvētku tirdziņā Rīgā, kas darbosies tirdzniecības centrā „Domina Shopping”. Tajā būs apvienojušies vairāk nekā 100 labākie tirgotāji, lai palīdzētu ikvienam tirdziņa apmeklētājam gūt svētku sajūtu un sagatavoties pilnvērtīgai svētku svinēšanai.

Ziemassvētkos uz galda jābūt vismaz deviņiem ēdieniem – apmeklējot Ziemassvētku tirdziņu, būs iespējams iegādāties mielastu ne tikai svētku galdam, bet arī dāvanām. Tirgotāji būs sarūpējuši šķiņķi, mājās gatavotas desas un aknu pastētes, plaucētu lauku rupjmaizi un saldskābmaizi ar dabīgo ieraugu, medu, smiltsērkšķu dabīgās sulas, sīrupus, ievārījumus un dabīgos cidoniju produktus. Savukārt kā našķus varēs iegādāties dzērveņu, ķirbju un aroniju sukādes, grauzdētas mandeles, piparkūkas un trifeles. Tāpat plašā klāstā būs zāļu tējas un citi labumi vēderpriekam.

Lai radītu svētku noskaņojumu kā darba vietā, tā mājās, tirgotāji būs sarūpējuši arī dažādas tematiskās svētku skaistumlietas telpu un eglītes rotāšanai. Pīti un filca eglīšu rotājumi, tamborēti eņģeļi un zvaniņi, magnēti – rūķīši un Ziemassvētku vecīši, dažādas eņģeļu figūriņas, izšūtas svētku salvetes, galdauti, vīna glāžu rotas, kalti svečturi, vaska un palmu eļļas sveces, Ziemassvētku kaktusi un citas lietas – tirdziņā būs pieejamas svētku veltes jebkurai gaumei. Tie, kuri vēl nav paspējuši, varēs iegādāties arī adventes vainagus. Būs pieejamas arī Ziemassvētku kartītes un dāvanu noformējumi.

Sevis palutināšanai lielajā „Domina Shopping” tirdziņā varēs nopirkt arī Latvijā ražotu dabisko kosmētiku, pirts slotiņas, kanēļa, kafijas, krustnagliņu vai medus ziepes, kā arī dzērveņu vai šokolādes skrubjus. Savukārt, lai svētku tērpam piešķirtu akcentu, tirdziņā varēs iegādāties rotas (krelles, piespraudes, gredzenus u.c.) no dabīga akmens, misiņa, filca, sudraba, pērlītēm un citiem materiāliem. Tāpat tirdziņā varēs atrast arī tādus interesantus aksesuārus kā striķu šalles, mežģīņu auskarus un zamšādas cimdus ar truša pūku.

Savukārt praktisku lietu cienītāji sevi vai savus apdāvināmos varēs iepriecināt ar tirdziņā nopērkamajām koka karotēm, virtuves dēlīšiem un citiem koka virtuves piederumiem, māla izstrādājumiem, vāzēm, Latvijā ražotu gultasveļu, istabas zābaciņiem, spoguļiem, vilnas, zīda, ādas un tekstila izstrādājumiem, lakatiem, somiņām, kažokiem, puskažokiem, cepurēm, kā arī citām lietām.

Ziemassvētkos par dāvanām visvairāk priecājas tieši bērni, tādēļ „Domina Shopping” tirdziņā varēs iegādāties dāvanas arī viņiem: galda spēles, koka un mīkstās rotaļlietas, plīša sedziņas, aitas vilnas segas, spilvenus un čībiņas, somas un citas preces.

Apmeklējot Rīgas lielāko Ziemassvētku tirdziņu, būs iespēja iepazīties arī ar „Domina Shopping” veikalu piedāvājumu, kā arī paveikt kādu labu darbu. Proti, tirdziņa laikā savus rokdarbus tirgos Latvijas Sieviešu invalīdu asociācijas „Aspazija” biedres. Neskatoties uz invaliditāti, viņas ir radījušas skaistas un praktiskas lietas, kuras varēs iegādāties par ziedojumiem. Tāpat par ziedojumiem tirdziņā varēs iegādāties arī mūziķa, „Labdarības Faktora” palīdzības projektu patrona Andra Kiviča, TV sejas Lienes Bērziņas un aktiera Riharda Lepera veidotās gleznas, kas radītas, iedvesmojoties no „Domina Shopping” jauno elektronisko dāvanu karšu dizainiem. Arī par šiem darbiem ziedotā nauda tiks novirzīta sievietēm ar invaliditāti. Vairāk par ziedošanas mērķi: http://www.labdaribasfaktors.lv/stories/1503002-pasakainie-rokdarbi

TAGS: ,

0 KomentāriYou can be the first one to leave a comment.

Leave a Comment