„Ducis Variations” konkursā aicina dalīties piedzīvojumu priekā; uzvarētājus gaida interesantas, košas un attīstošas dāvanas

No maija sākuma norisinās konkurss “Piedzīvojumiem bagāta vasara kopā ar “Ducis Variations””, kurā divi konkursa dalībnieki savā īpašumā iegūs kādu no “Ducis Variations” praktiskajām, stilīgajām un attīstošajām bērnu somām.

Šis konkurss izceļas ar to, ka noteikumi ir ļoti vienkārši – vecākiem ir jāiesūta sava bērna fotogrāfija tematikai “Mans interesantākais vasaras piedzīvojums.” Tajās var būt iemūžināts kāds bērnam neaizmirstams, interesants vai piedzīvojumiem bagāts iepriekšējās vasaras mirklis. Fotogrāfijas jāiesūta elektroniski uz e-pastu: info@ducisvariations.lv līdz šī gada 31. maijam.

Iesūtītās fotogrāfijas tiks publicētas sociālajā tīklā Draugiem.lv un 1. jūnijā tiks paziņoti divi uzvarētāji – Draugiem.lv balsojuma uzvarētājs un “Ducis Variations” kolektīva simpātija. Abi uzvarētāji brīvi varēs izvēlēties jebkuru no “Ducis Variations” somiņām, kuras var apskatīt www.ducisvariations.lv un galerijās www.draugiem.lv/ducisvariations.lv .

Konkurss notiek, lai rosinātu pozitīvas emocijas, lai atsauktu gan bērnu, gan vecāku atmiņā interesantākos vasaras piedzīvojumus, un dalītos tajos ar citiem. Kā arī , lai dotu iespēju iepazīties ar „somiņām, kas pārvēršas”, konkursa uzvarētājiem, iegūstot īpašumā kādu no praktiskajām un stilīgajām bērnu somiņām, ar ko kopā arī šo vasaru izbaudīt kā piedzīvojumu!

“Šī konkursa galvenais mērķis ir sagādāt bērniem prieku un dalīties ar citiem aizraujošos notikumos. Tā, kā konkursa tematika ir “Mans interesantākais vasaras piedzīvojums”, vēlamies, lai bērni, viņu vecāki un cilvēki visapkārt iegūst patīkamas sajūtas no šīm fotogrāfijām. Turklāt arī balviņas ir ļoti noderīgas – “Ducis Variations” somiņas attīsta bērna intelektuālās spējas: uzmanību, atmiņu, domāšanu, telpisko uztveri, kā arī radošumu un prasmi veidot jaunas kombinācijas no esošajiem elementiem, detaļām un priekšmetiem. Somiņām ir arī lielisks praktiskais pielietojums, kā arī somiņu vizuālais izskats padara tās par lielisku aksesuāru. Bērniem vairs nebūs jāgarlaikojas, ilgstoši braucot transportā, vai uzkavējoties vietās, kur nākas kādu laiciņu gaidīt. Darbošanās ar savu somiņu, tās izskatu pārveidojot, ir vienlaikus aizraujoša un attīstoša,” atzīst uzņēmuma “Ducis Variations” vadītāja Ilze Apsīte.

 

TAGS: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

0 KomentāriYou can be the first one to leave a comment.

Leave a Comment