„Empire” čaļi no Latvijas nokaitēs „Erots 2016” atmosfēru

Ziemeļniecisku vīrišķību un dzelžainu atlētiskumu uz „Erota” skatuves 19. un 20. februārī demonstrēs latviešu striptīzdejotāju apvienība „MALE Empire NIGHT out SHOW”. Dāmas, saturieties – šovs Lasvegasas stilā atmodinās vēl nebijušu emociju gammu!

Ir pieņemts uzskatīt, ka skaistākās un seksīgākās sievietes ir atrodamas Latvijā, taču vīrieši ne mazākā mērā neatpaliek no dāmām, – te ir atrodami arī ļoti seksīgi puiši. Vismaz tādi ir „MALE Empire NIGHT out SHOW” profesionālie striptīzdejotāji, kas piedalīsies šī gada „Erotā“. Starp citu, tas ir viens no gaidītākajiem priekšnesumiem!

Katrs no puišiem iemieso savu tēlu – no saldā līdz sliktajam zēnam. Varēsim redzēt gan akrobātiskus, galvu reibinošus trikus, kas liks uzvirmot sievišķajiem hormoniem, gan pikantu humoru, kas kutinās skatītāju intīmāko sajūtu kārpiņas. Latviešu striptīzdejotāji apgalvo: „Mēs nebaidāmies domāt ārpus rāmjiem!”

Lasvegasas stila šovā varēsim vērot pavedinošas kustības, kas ietērptas dzīvīgā horeogrāfijā. Vienīgais, ko šovā gandrīz nemaz nevarēs redzēt, ir apģērbs! Priekšnesumā galveno lomu spēlēs spēcīgo un seksapīlo Baltijas puišu ķermeņi, kas iemieso ziemeļniecisku vīrišķību un raupjumu, viņu torsi ir vikingu cīnītāju cienīgi.

„MALE Empire NIGHT out SHOW” piedāvās vairāku stilu priekšnesumus, kas apmierinās dažādas gaumes, – gan tās dāmas, kuras jūk prātā no saulē iedegušiem kovbojiem, kas spējīgi savaldīt pašus mežonīgākos mustangus, gan tās, kuras dod priekšroku ritmiskām deju kustībām un atlētiskiem puišiem ar saplēstiem džinsiem. Šie puiši nemīl uz skatuves atrasties vieni, tāpēc varbūt tieši tu būsi izredzētā, kura varēs kāpt uz skatuves un piedzīvot nebijušas emocijas.

„Erots” ir ideāli piemērots vecmeitu ballītei vai nerātnām dzimšanas dienas svinībām. Tas noteikti atmodinās jaunas emocijas un ļaus piedzīvot kaut ko atmiņā paliekošu un vienreizēju!

TAGS: , ,

0 KomentāriYou can be the first one to leave a comment.

Leave a Comment