„Fashion&Show” rīdziniekus pārsteidz ar krāšņu divu līmeņu skatuvi un ekspresīviem tērpiem

8.oktobra vakarā iepirkšanās centrā „Sky&More” notika līdz šim vēl nebijusi, Baltijas mērogā unikāla modes performance „Fashion&Show”, kuru apmeklēja iespaidīgs skaits skatītāju. Grandiozajā „Sky&More” šovā modeļu lomā iejutās Latvijā pazīstamas un populāras personas, kuras demonstrēja augstās modes zīmolu jaunākās kolekcijas, kā arī speciāli šim šovam darinātus ekspresīvus un izaicinošus tērpus, ko bija radījusi jaunā dizainere Signe Valtere.

Fashion&Show” modeļu lomās iejutās Aisha, Anete Sončika, Jenny May, Marika Ģederte, Elizabete Vanaga, Valdis Škutāns, Diāna Moon, Aleksandra Kurusova, Markus Riva, Dace Dēnava, Elli U, Vita Balčunaite, dziedošās dvīņu māsas – Ana un Katrīne Drozdovičas, uz šova mēles demonstrējot pasaulē populāro un iecienīto zīmolu „Takeshy Kurosawa”, „Diesel”, „Valentino”, „Dolce&Gabbana”, „Trussardi”, „Just Cavalli”, „Byblos” un „Versace” rudens un ziemas sezonas kolekciju tērpus.

Šova otrajā daļā i/c „Sky&More” skatītājus pārsteidza ar izaicinošiem un neparastiem tērpiem, ko radījusi jaunā dizainere Signe Valtere. Bija skatāmi vairāk nekā 25 iznācieni jaunās mākslinieces radītajos ekstravagantajos tērpos, kuros dominēja dažāda izmēra lentas, sarežģītas konstrukcijas, neparasti materiāli un pat apģērbā iestrādāti gaismas elementi.

Ar īpaši lielām skatītāju ovācijām tika sagaidīta Anete Sončika, kura tērpu parādes kulminācijā demonstrēja apmetni ar iestrādātām LED diodēm.

I/c „Sky&More” vadītājs Rihards Rubenis atklāj, ka modes šovu organizēšanu plāno izveidot par tradīciju divas reizes gadā: „Ar rudens „Fashion&Show” esam uzstādījuši jaunu modes šovu kvalitātes līmeni, un jau ir radušās idejas, kā skatītājus pārsteigt nākamajā šovā, ko plānojam organizēt atkal pavasarī. Esam negaidīti un patīkami pārsteigti par šova plašo apmeklētību, kas pat divkārt pārsniedzis gaidīto. Lielā apmeklētāju atsaucība ir nenovērtējams stimuls nākamos šovus padarīt vēl pieejamākus visiem interesentiem.”

„Fashion&Show” noslēdza slavenais house mūziķis – vokālists Peyton, kurš ir viens no pieprasītākajiem māksliniekiem ne tikai Ibizas nakts klubos, bet arī pasaules lielākajos house mūzikas festivālos. Arī Latvijā bija unikāla iespēja baudīt šī mākslinieka uzstāšanos gan iespaidīgā šova laikā, gan klubā „Push”, kur notika „Fashion&Show Push More” afterparty svinības.

Elli U

Jenny May

Aleksandra Kurusova

Markus Riva

Ana un Katrīna Drozdovičas

Valdis Škutāns

Marika Ģederte

Signes Valteres tērpu kolekcija

Aisha, demonstrējot vienu Signes Valteres darinātās kolekcijas tērpiem

Anete Sončika, demonstrējot vienu Signes Valteres darinātās kolekcijas tērpiem

Signe Valtere

TAGS: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

0 KomentāriYou can be the first one to leave a comment.

Leave a Comment