„Maxima” aicina drosminiekus pieteikties sīpolu kapāšanas sacensībām

Turpinot tradīcijas, veikalu tīkls „Maxima” jau ceturto reizi aicina ikvienu, kurš spēj mizot un kapāt sīpolus, nenobirdinot ne asaru, pieteikties atraktīvai izturības sacensībai „Latvijas neraudātājs 2013”. Sacensību atlase un fināls norisināsies otrdien, 29. oktobrī plkst. 13.00 „Maxima XXX” lielveikalā Rīgā, A.Deglava ielā 67.

„Pirms gada sīpolu kapāšana spēja saraudināt ne tikai dažu sacensību dalībnieku, bet arī klātesošos atbalstītājus, TV operatorus, tiesnešus un pat pasākuma vadītāju. Arī šogad esam nolēmuši pārbaudīt, cik cītīgi sīpolus uzturā lietojuši Latvijas iedzīvotāji un vai tas ir ietekmējis viņu rūdījumu pret raudāšanu, griežot sīpolus,” stāsta Viktorija Gulbe, „Maxima Latvija” Zīmola un komunikāciju departamenta direktore.

Šogad līdzīgi kā iepriekšējos gados drosminiekiem no visas Latvijas konkursa atlases kārtā būs 20 minūtes jāmizo un jākapā sīpoli, nenobirdinot ne asaras. Tie dalībnieki, kas šo pārbaudījumu būs izturējuši vislabāk, startēs lielajā finālā, kura laikā tiks noskaidrots, kurš no dalībniekiem spēj visātrāk nomizot un rūpīgi sakapāt trīs lielus sīpolus. Trīs labāko rezultātu īpašnieki par savu izturību saņems „Maxima” elektroniskās dāvanu kartes 25, 15 un 10 latu vērtībā, savukārt konkursa atraktīvākais dalībnieks saņems īpašu pārsteiguma balvu no lielveikala „Maxima”.

Lai pieteiktos konkursam, lūdzam sūtīt pieteikumu ar savu vārdu, uzvārdu un tālruņa numuru uz e-pasta adresi info@maxima.lv ar norādi „Latvijas neraudātājs 2013” līdz 24.oktobrim. Pieteikties, izmantojot vēstuļu sadaļu, iespējams arī SIA „Maxima Latvija” izveidotajos sociālo mediju profilos:

http://www.draugiem.lv/maxima

www.facebook.com/MaximaLV

TAGS: , , , , , , , ,

0 KomentāriYou can be the first one to leave a comment.

Leave a Comment