„Molā” notika pirmais Salsas flashmob Latvijā

Par godu Salsas 10 gadiem Latvijā un tirdzniecības centra „Mols” 12. dzimšanas dienai, 7. augusta vakarā plkst. 19:00 „Molā” notika pirmais Salsas flashmob Latvijā, kas rīkots lielveikalā, radot īstu pārsteigumu visiem klātesošajiem.

Arī 10. augustā plkst. 18:00 tirdzniecības centrā „Mols” pulcēsies Salsas dejotāji, lai par godu „Mola” 12. dzimšanas dienai dejotu 12 netipiskās vietās visā tirdzniecības centrā. Bet jau plkst. 20:00 ikviens aicināts pievienoties Salsas dejotāju pulkam pie Lielās skatuves, lai Salsas ritmos kopīgi svinētu „Mola” jubileju.

Tā kā Salsa ir kaislību deja, kurai nav robežu, paredzēts, ka dejotāji parādīsies gan uz „Mola” jumta, gan skatlogos, gan liftā, uz kāpnēm un vēl citās neierastās vietās visā tirdzniecības centrā. Tāpēc ikviens interesents aicināts gan vērot šo neierasto uzstāšanos, gan pēc tam pievienoties dejotājiem, lai kopīgi dejotu Salsu pie „Mola” Lielās skatuves 12 minūtes par godu „Mola” dzimšanas dienai. Pēc tam paredzēts svinību turpinājums Salsas ritmos, garantējot lieliskas emocijas un pozitīvu lādiņu turpmākajai nedēļai.

„Mola” dzimšanas dienas svinības Salsas ritmos, tāpat kā nu jau notikušas pirmais „Salsas maratons”  un flashmob akcijas „Molā” tiek organizētas ar „Latvijas Salsas federācijas” un kustību studijas „StudioX1” atbalstu. Tāpēc ikviens, kuram pēc šo pasākumu apmeklēšanas radīsies lielāka interese iepazīt kaislīgo un karstasinīgo Salsu, var izmantot iespēju no 13. līdz 15. augustam Rīgā apmeklēt „Latvijas Salsas festivālu 2010”, kas šogad pieejams par īpaši izdevīgām cenām. Sīkāka informācija www.studiox1.lv

TAGS: , , , , , , , , ,

0 KomentāriYou can be the first one to leave a comment.

Leave a Comment