18. novembrī aicina bez maksas izgatavot savu veiksmes aproci ar latvju rakstiem

Novembris ir Latvijai un Latvijas iedzīvotājiem nozīmīgs mēnesis, jo tiek atzīmēta Lāčplēša diena un Latvijas dzimšanas diena. Novembrī ir iespēja sajust Latviju sevī stiprāk, nekā parasti, jo piedomājam par tās brīvības iegūšanu, dibināšanu un senčiem, kas to paveikuši. LIDO Atpūtas centrā Krasta ielā 18.novembrī, būs iespēja bez maksas izveidot savu latvju rakstu veiksmes aproci, kas kalpos kā spēka un latviskās identitātes simbols. Sveicot Latviju visas dienas garumā notiks svētku koncerts „Skani, Latvija”.

„Latvijas karogs un latvju zīmes pastiprina latviešu identitāti. Tie ir simboli, kas apzīmē mūsu piederību šai skaistajai zemei un ļauj būt lepniem, ka varam saukt to par savējo. Svinot Latvijas dzimšanas dienu, vēlamies to padarīt īpašu arī saviem viesiem, piedāvājot katram izgatavot individuālu veiksmes aproci ar latvju zīmju un sarkanbalti sarkaniem elementiem,” komentē Rita Auziņa, AS LIDO Valdes priekšsēdētāja.

18.novembrī, LIDO Atpūtas centrā, Krasta ielā 76, Rīgā, sākot no plkst. 12.00 – 20.00 darbosies vairākas bezmaksas aproču gatavošanas darbnīcas. Izmantojot dažādas sastāvdaļas, katrs LIDO viesis varēs izveidot sev īpašu latvju rakstu veiksmes aproci. Darbnīcās strādās meistari, kuri ikvienam dos padomus interesentu aproču pagatavošanā, kā arī piedāvās tās pagatavot īpašās latvju rakstu zīmēs un krāsās. Darbosies trīs darbnīcas – Alus pagrabā, 1 stāvā un 2. stāvā.

Latvijas dzimšanas dienas svētki tiks atklāti plkst. 13:00 kopā ar jaukto kori „Aura” izdziedot Latvijas himnu un noklausoties patriotisku dziesmu koncertu. No 13:30 koncertprogrammu turpinās saksofonu kvarteta „N(ex)t move”, tautas deju kolektīvs „Pērle” un pūtēju ansamblis „Sudrabskaņa”, nodrošinot īstu svētku sajūtu.

TAGS: , , , ,

0 KomentāriYou can be the first one to leave a comment.

Leave a Comment