Aicina piedalīties magnētiņu izstādes veidošanā

Atzīmējot Pasaules tūrisma dienu, otrdien, 27. septembrī, tirdzniecības centra Galerija Centrs pirmajā stāvā tiks atklāta magnētiņu izstāde, ko organizē  Zannusi sadarbībā ar suvenīru veikalu Love Latvia. Piedalīties izstādes veidošanā ir aicināts ikviens magnētiņu krājējs, atnesot trīs līdz piecus suvenīrus, ko apvij spilgts stāsts par kādu ceļojumu vai to, kā tas nokļuvis līdz īpašniekam.

Electrolux Latvia pētījuma dati parāda, ka katrs sestais jeb 16,5% Latvijas iedzīvotāju no atvaļinājuma vai darba komandējuma kā suvenīru atved tieši magnētiņus. Ņemot vērā, ka tradicionāli šie suvenīri tiek piestiprināti pie ledusskapjiem, magnētiņu kolekcionāri tiek aicināti piedalīties kopīgajā magnētiņu izstādē, kas būs skatāma uz ledusskapjiem speciālā stendā ar informāciju par suvenīru autoriem.

„Magnētiņš nes stāstu par valsti un atmiņas par ceļojumu, ko ikviens var pielikt gan pie sava ledusskapja, gan arī dalīties piedzīvotajā un redzētajā ar draugiem un ģimeni. Magnētiņš ir simbols ceļošanas būtībai – kultūru savienošanai, kas ir arī šī gada Pasaules tūrisma dienas tēma. Atzīmējot ceļotāju svētkus un popularizējot kultūras daudzveidības nozīmi, organizējam magnētiņu izstādi, vācot ne tikai magnētiņus, bet arī īpašos stāstus, kas saistīti ar tiem,” stāsta Zanussi zīmola pārstāvis, Electrolux Latvia direktors Eduards Reneslācis.

Lai piedalītos izstādē, magnētiņu krājējiem no savas kolekcijas ir jāizvēlas magnētiņus ar spilgtāko stāstu par ceļojumu, no kura tie tika atvesti. Līdz 21. septembrim magnētiņus kopā ar stāstu varēs atnest uz Love Latvia veikalu tirdzniecības centrā Galerijā Centrs vai Hauska & Partner biroju, Baznīcas ielā 20/22, 4.stāvā. Magnētiņa stāstu var sūtīt arī uz e-pasta adresi – elina.barkovska@hauska.com vai izstāstīt, zvanot uz telefona nr. 29442588. Katram magnētiņam tiks piešķirts kods, lai īpašniekiem nebūtu jāuztraucas par suvenīru drošību.

Speciāli izstādei tiks radīts Zanussi magnēts, ar kuru savu kolekciju varēs papildināt katrs izstādes dalībnieks.

Izstāde Galerijā Centrs būs apskatāma līdz 2. oktobrim. Sākot ar 3. oktobri izstādes dalībnieki savus magnētiņus varēs saņemt atpakaļ. Stāsti ar magnētiņu attēliem tiks publicēti interneta vietnē Electrolux Newsroom Latvia . Jautājumu gadījumā aicinām sazināties ar izstādes kontaktpersonu Līvu Jēgeri – 26151344.

 

TAGS: , , , , , , , , ,

0 KomentāriYou can be the first one to leave a comment.

Leave a Comment