Aicina ziedot patversmē mītošajiem dzīvniekiem

Latvijas Dabas muzejs izsludina labdarības akciju „Ar atbildību pret mīluli”. Akcijas laikā no 20. septembra līdz 9. oktobrim aicinām ziedot dažādas noderīgas mantas patversmēs mītošajiem dzīvniekiem.

Dažiem dzīvniekiem nav paveicies ar saimniekiem un par viņu mājām ir kļuvusi kāda no Latvijas dzīvnieku patversmēm. Tomēr patversmju līdzekļi ir ierobežoti, tāpēc ikvienam, palīdzot dzīvniekiem, ir iespēja ziedot – dzīvnieku barību, kakla siksnas un pavadas, barošanai nepieciešamos traukus, dzīvniekiem domātās rotaļlietas, kā arī telpu uzkopšanas līdzekļus.

Ziedojumus aicinām nogādāt Latvijas Dabas muzejā K. Barona ielā 4, muzeja darba laikā. Lūdzam nest tikai norādītās mantas (labā stāvoklī).

Dabas muzejs aicina, pirms mīluļa iegādes, izvērtēt savas iespējas rūpēties par mājdzīvnieku. Ja tomēr esi nolēmis kļūt par mīluļa saimnieku, aicinām izvēlēties dzīvniekus no Latvijas patversmēm, kur uz vietas varēs arī saņemt konsultācijas par to, kurš mājdzīvnieks vislabāk atbilst tev.

Akcija tiek rīkota, atbalstot Starptautisko dzīvnieku aizsardzības dienu, kas visā pasaulē ik gadu tiek atzīmēta 4. oktobrī.

No 5. līdz 9. oktobrim sadarbībā ar dzīvnieku patversmi „Dzīvnieku draugs” Dabas muzejā notiks akcija „Palīdzības darbnīca patversmes dzīvniekiem”, kuras laikā notiks dažādas bērniem veltītas aktivitātes, kā arī tiks izvērtēti labdarības akcijas „Ar atbildību pret mīluli” rezultāti.

TAGS: , , , ,

0 KomentāriYou can be the first one to leave a comment.

Leave a Comment