Aicinot domāt par veselīgu uzturu, Rīgā atklās „CIDO Sulu akadēmija” pieturu

Ar nolūku veicināt veselīgu dzīvesveidu un stiprināt veselīgus ēšanas paradumus, pašmāju sulu ražotājs „Cido Grupa” uzreiz pēc Lieldienām, 26.aprīlī (otrdien), pulksten 8.00, Kr.Valdemāra ielā 10a (pie „Mākslas muzeja”), atklās īpašu „CIDO Sulu akadēmija” pieturu.

Rīgas centrā „CIDO Sulu akadēmija” pietura būs aplūkojama divas nedēļas – līdz 8.maijam.

Pieturas „CIDO Sulu akadēmija” izveides mērķis ir mudināt cilvēkus aizdomāties par veselīgu dzīvesveidu un uzturu, īpaši brokastīm – dienas nozīmīgāko ēdienreizi, kad no rīta kopā ar brokastīm ieteicams izdzert arī glāzi sulas, kas organismu nodrošina ar vitamīniem, minerālvielām, ogļhidrātiem, antioksidantiem un daudzām citām vērtīgam uzturvielām.

Atklāšanas dienā no 8.00 līdz pulksten 10.00 „CIDO Sulu akadēmija” ikviens interesents, izpildot rīta vingrojumu, dāvanā saņems Cido sulu – rīta vitamīnu un enerģijas devu.

Divu stundu garumā „CIDO Sulu akadēmija” pieturā notiks dažādas aktivitātes veselīgam dienas sākumam – gan dažādi rīta vingrojumi, gan sulu dzeršana. Klātienē būs iespēja arī uzzināt, kādu pozitīvu ietekmi organismam var sniegt dažādas sulas.

Piemēram, ābolu sula ir vērtīgs dzelzs avots, kas palīdz paaugstināt koncentrēšanās spējas. Savukārt CIDO rozā greipfrūtu sulā ir īpaši daudz C vitamīna, kas stiprina imūnsistēmu un paaugstina organisma izturību. Apelsīnu sula veicina asinsriti, un tās sastāvā esošais magnijs labvēlīgi iedarbojas uz nervu sistēmu un palīdz sakārtot domas.

Ņemot vērā, ka tieši laikā no 8.00 – 10.00 lielākā daļa cilvēku dodas uz darbu, izdevība piedalīties aktivitātēs būs pēc iespējas vairākiem cilvēkiem.

Inese Rone, „Cido” produktu attīstības vadītāja: „Veselīgs dzīvesveids ir plašs jēdziens, taču lielā mērā tas saistīts ar ikdienā lietoto uzturu un fiziskām aktivitātēm. Tamdēļ, lai atgādinātu sabiedrībai un motivētu ikvienu savā ikdienā aizdomāties par šiem diviem jautājumiem, esam izveidojuši „CIDO Sulu akadēmija” pieturu. Apzināti esam izvēlējušies sabiedriskā transporta pieturu – simbolisku vietu, kur cilvēki dien dienā pavada brīdi skrējienā starp mājām un darbu, nereti nemaz nemanot apkārt notiekošo.

Ceram, ka vismaz daļai iedzīvotāju, ieraugot vai nonākot „CIDO Sulu akadēmija” pieturā, radīsies iedvesma savā ikdienā ieviest pozitīvas un veselīgas pārmaiņas – piemēram, brokastīs izdzert glāzi sulas.”

TAGS: , , , , , ,

0 KomentāriYou can be the first one to leave a comment.

Leave a Comment