Akcijas “Grāmatu maiņas svētki” laikā saziedotas vairāk nekā 4000 grāmatas

No 27. līdz 28. augustam Rimi Latvia rīkoja grāmatu maiņas un ziedošanas labdarības akciju. Tās laikā Latvijas iedzīvotāji tika aicināti savas izlasītās grāmatas nest uz Rimi tirdzniecības centriem Rīgā un vēl 11 Latvijas pilsētās, kurās atradās grāmatu apmaiņas punkti. Akcijas laikā tika saziedotas vairāk nekā 4000 grāmatas, kuras tiks nogādātas bērnu namiem un pansionātiem Latvijas pilsētās.

“Mēs sakām lielu paldies visiem ziedotājiem, kas aktīvi piedalījās un atbalstīja mūsu rīkoto labdarības akciju. Kopīgiem spēkiem esam saziedojuši grāmatas gan bērniem, kas dzīvo bērnu namos, gan pansionātu iemītniekiem,” stāsta Rimi Latvia tirdzniecības centru mārketinga vadītāja Sandra Krafte.

Rimi rīkotajā labdarības akcijā “Grāmatu maiņas svētki” varēja atnest grāmatas un paņemt vietā citas vai arī ziedot tās.

Īpaši aktīvi bija jūrmalnieki, kuri vienas dienas laikā saziedoja 322 grāmatas un atzīmēja, ja akcija turpinātos, viņi vēl vairāk atnestu grāmatas. Savukārt Dobelē īpaši aktīvas bija ģimenes, kuras apvienoja patīkamo ar lietderīgo – atnesa grāmatas uz apmaiņas punktu un laiku pavadīja kopā ar bērniem radošajā darbnīcā. Tika novērots, ka daži cilvēki nesa grāmatas ar maisiem, nāca trīs, četras reizes pa dienu un ar lielu prieku ziedoja savas grāmatas citiem cilvēkiem. Akcijas laikā ir saziedotas dažādas daiļliteratūras grāmatas, kas ļoti noderēs pansionātu iemītniekiem, kā arī ir atnestas pasaku grāmtas, kuras iepriecinās bērnu nama bērnus.

Jau ceturto gadu tiek organizēta akcija „Grāmatu maiņas svētki”, un arī šogad tie ir guvuši lielu iedzīvotāju atsaucību, tādēļ Rimi Latvia plāno turpināt atbalstīt šo pasākumu.

„Grāmatu maiņas svētki” norisinājās Lielupē, Kauguros, Kuldīgā, Talsos, Dobelē, Madonā,Daugavpilī, Rēzeknē, Ventspilī, Liepāja, Bauskā, Jelgavā un Rīgā.

Atgādinām, ka tuvojas Zinību diena, kurā īpaši sumināti tiks Rimi tirdzniecības centru mazie apmeklētāji. 1. septembrī no plkst 12:00 līdz 16:00 skolēni un viņu vecāki ir laipni aicinātiuz foto stūrīti. Gan vecākiem, gan vecvecākiem būs iespēja bez maksas fotografēties kopā ar savu atvasi, kā arī turpat uz vietas saņemt bildes par piemiņu no skaistajiem svētkiem.

 

TAGS: , , , , , , ,

0 KomentāriYou can be the first one to leave a comment.

Leave a Comment