Antra Videniece: Jau šobrīd iedzīvotāji domā par pludmales sezonu un fiziskām aktivitātēm

Kā informē atpūtas centra “Joker klubs”  izpilddirektore Antra Videniece, šobrīd, kad vairums cilvēku sapņo par siltā laika atnākšanu, sabiedrība sāk pastiprināti apmeklēt sporta zāles, lai atgūtu fizisko formu un būtu gatavi pludmales sezonai.

Vasara ir tas laiks, kas pludmalēs tiek pavadīta liela daļa brīvā laika. Kāds sevi parāda kā labu peldētāju, kāds ar volejbola spēli, kāds ar izteiksmīgu peldkostīmu, tomēr lielāko uzmanību piesaista un acis priecē izcila figūra. Turklāt labi izskatīties vēlas gan sievietes, gan vīrieši.

„Sportam ir jābūt ne tikai pirms-vasaras aktivitātēm, bet ar sportu ir jānodarbojas katru brīvo brīdi visa gada garumā. Sports nav tikai vēdera un muskuļu stiprināšana, sports ir garantija veselībai, dzīvespriekam un aktivitātei,” atzīst Antra Videniece.

„Pievēršoties fiziskām aktivitātēm, lielākoties domājam – vēlos slaidu vidukli, uztrenētus muskuļus, sadedzināšu taukus, būs plakans vēders. Taču fiziskām aktivitātēm ir jākalpo diviem galvenajiem mērķiem – vingrot, lai uzlabotu savu veselību un izvairītos no slimībām, un ļaut cilvēkam būt dzīvespriecīgam un līdzsvarotam,” atzīst Latvijas Sporta Pedagoģijas akadēmijas Vingrošanas katedras docente, aerobikas un fitnesa trenere Inese Ļubinska.

Lai sasniegtu vēlamo rezultātu, atpūtas centra „Joker klubs” treneri piedāvā gan ķermeņa funkcionālā stāvokļa noteikšanu, izmantojot kardiotestus, gan individuālus treniņus, gan mērķtiecīgi veidotas treniņu programmas, gan regulāru testēšanu, tāpat arī auguma fotografēšanu ik pa 12 nedēļām un ķermeņa mērīšanu. Izvērtējot panākumus, „Joker klubs” pārstāvji sniedz konsultācijas kā uzlabot veselību un fizisko formu.

TAGS: , , , , ,

0 KomentāriYou can be the first one to leave a comment.

Leave a Comment