Aptauja: Konditorejas izstrādājumu izvēle pamatā balstās tradīcijās

Kā liecina uzņēmuma “Vidzemes maiznīca” veiktā aptauja, iedzīvotāji konditorejas izstrādājumus nereti iegādājās bērnības atmiņu un pārbaudīto vērtību dēļ.

Kā stāsta pircēja Ilze Roga: “Ir tādi našķi, kurus pērku tikai tāpēc, ka tas atgādina kādu saulainu bērnu dienu vasaru vai romantisku notikumu. Man ir sava liste ar garšīgākajām konfektēm, cepumiem, dažādiem sausiņiem un barankām, citus nemaz nemēģinu, esmu uzticīga pārbaudītām vērtībām.”

“Vidzemes maiznīcas” mazās sausbaranciņas gan uzņēmumā, gan tuvāko klientu lokā tiek dēvētas par “bērnības barankām”, jo tās garšo pēc iecienītā radziņa, tā laika barankām un atgādina dažādus notikumus.

Iedzīvotāju vidū mazās sausbaranciņas ar klijām un ķimenēm kļūst arvien populārākas. Tam iemesls ir vienkāršs – sausbaranciņas mazina ēstgribu, tās ir veselīgas un tās nekaitē cilvēka fiziskajai formai, turklāt, sākot pavasara piknikus, labi noder līdzņemšanai.

“Nav noslēpums, ka bērnība daudziem šķiet skaistākais un nevainīgākais laiks dzīvē. Daudz blēņu, neaizmirstamu notikumu, skaistu atmiņu un mīļāko ēdienu smarža un garša, kas dažbrīd atmiņā ir vēl šodien. “Bērnības barankām” jeb baranciņām ar klijām un ķimenēm ir tāds nostaļģisks piesitiens– liek aizdomāties un “ielīst” laika mašīnā, lai nokļūtu tur, kur bija vislabāk,” stāsta “Vidzemes maiznīca” valdes priekšsēdētāja Ligita Liepiņa – Eglīte.

“Vidzemes maiznīcas” produkcijas galvenais trumpis ir to dabiskums, pieejamība un pozitīvās klientu atsauksmes jau vairāku gadu garumā.

TAGS: , , , , , , , , , , , ,

0 KomentāriYou can be the first one to leave a comment.

Leave a Comment