Arī Latvijā atzinīgi novērtē iespēju apmeklēt „Vakariņas tumsā”

Kā liecina regulārais interesentu pieplūdums restorānā „Olīve”, arī Latvijā, tāpat kā citviet pasaulē, atzinīgi novērtē iespēju vakariņot pilnīgā tumsā, tādējādi ēdiena baudīšanai piešķirot īpašu nozīmi.

„Vakariņas Tumsā” ir unikāls projekts, kura laikā apmeklētājiem tiek dota iespēja iepazīties ar ļoti neikdienišķu un, pavisam noteikti, neaizmirstamāko pieredzi savā mūžā.

Viesiem pilnīgā tumsā tiek piedāvāts nobaudīt otros ēdienus, desertus un dzērienus, izslēdzot savu galveno maņu – redzi, un paspilgtinot atlikušās maņas – dzirdi, tausti, smaržu un garšu. Apmeklētājus apkalpo viesmīļi, kuri ir aprīkoti ar speciālajām nakts redzamības brillēm.

„Vakariņas Tumsā” pašlaik tiek veiksmīgi praktizētas tādās pasaules valstīs kā ASV, Austrālija, Francija, Anglija, Lietuva u.c. un jau no pagājušā gada nogales šis ekskluzīvais piedzīvojums ir pieejams arī Latvijā.

Projekta koncepcijas pirmsākumi meklējumi 1999. gadā Šveicē, kad Cīrihes ministrs Džordžs Spīlmens, būdams neredzīgs, nolēma atvērt restorānu, kurā strādāja cilvēki ar redzes traucējumiem un apmeklētājiem tika piedāvāts nobaudīt ēdienu ar aizsietām acīm.

„Lai mazinātu uztraukumu un sniegtu drošības sajūtu, viesmīlis ar īpašu rūpību pavada katru restorāna apmeklētāju pie galdiņa, palīdz apzināt galda piederumus un nepārtraukti ir gatavs asistēt un sniegt palīdzīgu roku. Tāpat iepriekš arī vienmēr uzzinam, ko konkrētais apmeklētājs ēd vai neēd, lai šīs vakariņas neizjauktu neparedzami gadījumi. Atsaucība šobrīd ir ievērojama, tomēr uzskatu, ka šādas vakariņas ir jānobauda katram,” atzīst restorāna „Olīve” direktors Ingars Kalnieks

Vakariņas restorānā „Olīve” notiek katras nedēļas trešdienas vakarā 19:00 (iepriekšēja rezervācija obligāta), kā arī ir iespēja vienoties par šī pasākuma norisi Jums un mums piemērotā laikā.

 

TAGS: , , , , , , , , , , , , , , ,

0 KomentāriYou can be the first one to leave a comment.

Leave a Comment