Arī Latvijas iedzīvotājiem ir iespēja piedalīties starptautiskā kafijas uzņēmuma konkursā

Starptautiskais kafijas ražošanas un tirdzniecības uzņēmums Coffeebrewer Nordic A/S izsludinājis īpašu konkursu īstas kafijas cienītājiem no visas pasaules, aicinot piedalīties ikvienu – informē viņu produkcijas izplatītāji Latvijā – „Premium Coffee”.

„Grower`s cup” produkcija ir rūpīgi izraudzīta un piedāvā ekskluzīvu kafijas klāstu no visas pasaules. Kafija tiek lasīta rokām, kas nodrošina tās ekskluzivitāti, bet izsmalcināto garšu dod apstākļi, kādos ir augusi pati kafija, kā arī individualizētais grauzdēšanas process un pareiza kafijas uzglabāšana.

Šīs kafijas unikālais iepakojums, kas izmēra ziņā nav lielāks par burtnīcu, dod iespēju to paņemt līdzi ceļojumos, makšķerējot, uz darbu, kā arī pasniegt kā ekskluzīvu dāvanu.

Konkursa būtība ir dalīties ar interesantākajiem veidiem „Grower`s Cup” kafijas baudīšanā. Kā piemēram, kafijas servēšanu, turot iepakojumu zobos, liet kafiju tasītē no otrā stāva, kafijas baudīšana sniegā un citas interesantas idejas. Uzņēmums uzsver, ka iespējas ir bezgalīgas, ņemot vērā kafijas iepakojumu, un jebkura ideja tiks sirsnīgi pieņemta. Tomēr jāatceras, ka nevajag pakļaut nedz sevi, nedz kādu citu riska situācijām.

„Mums ir svarīgi redzēt mūsu kafijas cienītājus. Nav jābūt kautrīgiem, jo smieklīgas un romantiskas fotogrāfijas tiks vērtētas visaugstāk. Šis konkurss ir starptautisks un domāju, ka arī mūsu valsts var tikt pārstāvēta un iegūt labas pozīcijas un atpazīstamību,” atzīst „Premium Coffee” vadītājs Guntis Zemļickis

Bildes jāsūta uz starptautisko e-pastu – share@growerscup.com vai jāpievieno Facebook.com lapās. Šobrīd ir izveidotas divas lapas portālā Facebook.com:
http://www.facebook.com/GrowersCup.For.Real.Coffee.Lovers un
http://www.facebook.com/Outdoor.Coffee , kur šobrīd notiek konkurss par kafijas baudīšanu īpašos veidos un vietās.

Šobrīd „Grower`s Cup” kafiju iegādāties uzņēmumā „Premium Coffee”, Baldones ielā 6, Jūrmalā vai zvanot uz 22338180, 27098981, T/C „Spice” veikalā „Eventea” un tirdzniecības centrā „Stockmann”

 

TAGS: , , , , , , , , , , , , , , , , ,

0 KomentāriYou can be the first one to leave a comment.

Leave a Comment