Atklās pašmāju slavenību stilīgāko apavu izstādi

Ceturtdien, 11. oktobrī plkst. 17:00, tirdzniecības centrā Domina Shopping tiks atklāta pašmāju slavenību stilīgāko apavu izstāde – savas iecienītākās kurpes izrādīsradošās apvienības “Skudras metropole” īpašniece Gundega Skudriņa, multimākslinieks Kaspars Bindemanis, TV seja un dejotāja Viola Abramova, „Creative Latvia” direktore Līga Bizune kā arī daudzi citi. Turklāt nākamajā nedēļas nogalē, no 11. līdz 14. oktobrim tirdzniecības centrā ar plašāko apavu veikalu klāstu Rīgā – Domina Shopping – notiks īsta apavu “parāde” – darbosies kurpju meistardarbnīca, aicinot piešķirt “otru elpu” saviem iecienītajiem apaviem, tiks organizēta ekspertu un modes dāmu diskusija par apavu nozīmi svētkos un ikdienā un citi tikpat interesanti pasākumi.

Apavu izstādes atklāšanas dienā būs iespējams apskatīt ne tikai slavenību apavus, bet arī satikties ar to valkātājiem, noskaidrot, kāpēc tieši šīs kurpes saistās ar tik labāk atmiņām un sagādājušas patīkamus brīžus to īpašniekiem. Tāpat būs iespējams aplūkot fotogrāfijas, kurās slavenības redzamas tērptas savos iecienītākajos apavos. Izstādi tirdzniecības centrā Domina Shopping būs iespējams apskatīt līdz 14. oktobrim, centrālajā skvērā pie restorāna “Vairāk Saules“.

Piektdien, 12. oktobrī, Apavu Dienu ietvaros t/c Domina Shopping būs iespējams aplūkot dažādās apavu izstādes, tostarp Latvijas Kultūras akadēmijas un Latvijas Mākslas akadēmijas studentu apavu instalāciju. Sestdien, 13. oktobrī, ikviens varēs apmeklēt kurpju meistardarbnīcu, lai atjaunotu un uzpucētu savus mīļākos apavus. Savukārt svētdien, 14. oktobrī, visus mazākos apmeklētājus un viņu vecākus priecēs sapņu kurpju zīmēšanas radošās darbnīcas kopā ar pasaku tēlu varoņiem.

TAGS: , , , , , ,

0 KomentāriYou can be the first one to leave a comment.

Leave a Comment