Attīstības veicinošas rotaļlietas jāiegādājas jau pirmajās bērna dzīves dienās

Dažādas stimulējošas rotaļlietas ir jāiegādājas jau pašā sākumā, jo tas ir tas brīdis, kad mazulis visu vēro ar acīm, mācās atpazīt dažādas skaņas un kustības, izzina savas rociņas, kājas un muti, smaida, izdveš dažādas skaņas un mācās izrādīt emocijas.

Pirmajos sešos mēnešos ieteicams izvēlēties krāsainas un muzikālas rotaļlietas, piemēram, dažādus karuseļus gultiņām, kas trenē fokusēt acis uz noteiktu priekšmetu, mīkstās mantiņas taustes stimulācijai un bērna drošībai, muzikālās mantiņas uzmanības noturēšanas treniņam vai iemidzinošas, spoguļus un rotaļlietas ratiem.

No pusgada, kad mazulis spēj rāpot, stāvēt un staigāt ar atbalstu, labāk spēj satvert priekšmetus, spēj sēdēt, griezties otrādi un sist plaukstiņas, atklāj ko nozīmē notikums un tā sekas, pacelt, atvērt, stumt, vilkt vai mest mazus priekšmetus un mēģina salikt lietas kopā pēc noteiktām pazīmēm, būtu vēlams iegādāties tādas rotaļlietas kā stumjamās vai velkamās mantiņas muskuļu attīstībai, saliekamās mantiņas vizuālai stimulācijai un koordinācijai, bungas ritma atpazīšanai un veidošana, mehāniskās paškustošas mantiņas, kad bērns mācās rāpot, trenējot muskuļus sekojot mantiņai.

“Mūsu galvenais mērķis ir bērnu un māmiņu labsajūta, tāpēc sniedzam labāko preci, lai klients būtu apmierināts jebkurā brīdī. Bērnu drošībai un attīstībai par rotaļlietām ir jādomā savlaicīgi. Tām ir jābūt košām, bez asiem stūriem, mīstām un interesantām, lai mazulim nepazūd interese un viņš vēlētos ar katru brīdi uzzināt ko jaunu,”atzīst “Baby-Vest” īpašnieks Aigars Strautiņš.

Uzņēmums “Baby Vest” piedāvā vienkāršas puzles, mantas ar podziņām un kabatām, grabuļus, dažādus karuseļus un citas attīstošas rotaļlietas.

TAGS: , , , , , , , , , , , , , , , , ,

0 KomentāriYou can be the first one to leave a comment.

Leave a Comment