Aukstākam laikam iestājoties, sievietes arvien vairāk pievēršas skaistumkopšanai

Rudens, kā ierasts, ir tas laiks, kad izjūtam ilgas pēc aizgājušās vasaras – saules un bezrūpības, drēgnais un rudenīgais laiks ir periods, kad sievietes vēlas sevi vairāk iepriecināt, ļaujoties dažādām skaistumkopšanas procedūrām. Kā liecina socioloģisko un tirgus pētījumu kompānijas “Pontus Dati” veiktās aptaujas rezultāti, aukstākam laikam iestājoties, sievietes arvien vairāk apmeklē dažādus skaistumkopšanas salonus un sporta nodarbības. Izskata un pašsajūtas uzlabošana ir būtisks aspekts, kas, nenoliedzami, ietekmē gan omu, gan komunikāciju ar apkārtējiem.

“Sievietei sava izskata uzlabošana ir aktuāla jebkurā laikā, taču rudens sezonā dāmas velta īpašu uzmanību savai labsajūtai, kas skaidrojams ar vēlmi pagarināt vasarā piedzīvotās – pozitīvās emocijas. Kā atzīst mūsu klientes – nekas nav patīkamāks, kā darba dienas beigās saņemt profesionālu un relaksējošu sejas procedūru vai labi izpildītu masāžu. Šajā laikā var pilnībā atslābināties un izbaudīt patīkamās sajūtas. Tas palīdz noņemt ne tikai spriedzi, bet arī rada prieku, kas, savukārt, pozitīvi ietekmē mūsu ikdienas dzīvi,” norāda veselības un skaistumkopšanas centra “Adoria” kosmetoloģe Inguta Grinberga

Skaistumkopšana visos laikos bijusi tā, kas palīdz kļūt sakoptām, pievilcīgām, pašpārliecinātām, padara sievieti iekārojamu. Skaistumkopšanas speciālisti rosina padomāt par to un aicina uz kosmētiskām procedūrām sievietes, kuras novērtē ārējā izskata lomu vispirms jau pašu noskaņai un labsajūtai, savai pašapziņai.

„Kopta, ar sevi apmierināta sieviete pozitīvi iespaido attiecības kā ģimenē, tā darbabiedru un draugu lokā. Cenšos regulāri apmeklēt gan kosmetologu, gan frizieri, kā arī manikīra ekspertu. Rudens sezonā svarīga loma ir arī fiziskām aktivitātēm, līdz ar to, brīvajos brīžos labprāt apmeklēju sporta zāli, vai arī ļaujos relaksējošam skrējienam pa parku. Sieviete, kas rūpējas par savu labsajūtu, nenoliedzami, ir laimīgaka un dzīvespriecīgāka,” atzīst divu bērnu māmiņa Līga Briede no Rīgas.

Veselības un skaistumkopšanas centrs “Adoria” piedāvā plašu skaistumkopšanas pakalpojumu klāstu – dažādas sejas kopšanas procedūras, manikīru, pedikīru, vaksāciju, masāžas un ne tikai.

Informācija tika sagatavota sadarbībā ar veselības un skaistumkopšanas centru “Adoria”. Tālr. 20561015, info@adoria.lv / www.adoria.lv

TAGS: , , , , , , , , , , , , , , , , ,

0 KomentāriYou can be the first one to leave a comment.

Leave a Comment