Austrālijas modes dizainera padomi apģērba izvēlē un kopšanā

Līdz ar dabas mošanos no ziemas miega, arvien biežāk sāk norisināties dažādi saviesīgi pasākumi. Lai izskatītos žilbinoši un būtu uzmanības centrā, Electrolux audumu kopšanas speciālists un austrāliešu modes dizainers Alekss Perijs (Alex Perry) dalās ar modes un audumu kopšanas padomiem.

Modē ģeometriskas figūras
Šajā sezonā visa starmešu uzmanība pieder krāsu spēlēm! Vienalga, vai kleitas rišās krāsojas vairāku pasteļtoņu sajaukums vai gluži pretēji – aktuālie elektro toņi, ģeometriskas figūras šogad ir īpaši aktuālas, un katrai sievietei būtu ieteicams iegādāties kādu košu un krāšņu kleitu.

Uzmanīgi ar aksesuāriem
Lai gan dažbrīd šķiet, ka aksesuāri piešķirs tēlam papildu spozmi, pašlaik modes eksperti iesaka pieturēties minimālismam. Košu aksesuāru vietā labāk izvēlēties piezemētu mežģīņu matu lenti, kas kopējo tēlu padarīs viengabalaināku un elegantāku.

Uzdrošināties atkailināties
Lai lieki nelauzītu galvu par to, kuras kurpes tērpam piestāvēs labāk, lieliska izvēle būs šobrīd aktuālās platformas augstpapēžu kurpes miesas krāsā – tās izcels tērpu un vienlaicīgi padarīs tēlu garāku un gaumīgāku.

Arī detaļām ir nozīme
Ierodoties sabiedriskā pasākumā, galvenais, būt nevainojami koptai – gan sievietes, gan vīrieši pievērš uzmanību detaļām, tāpēc jau laikus parūpējieties par manikīru un pedikīru. Vienkāršība ir visa pamatā, un franču manikīrs vēl joprojām nav zaudējis savu aktualitāti.

Mazliet spožuma
Lai koptēls būtu nevainojams, līdzi ņemtos atribūtus, piemēram, lūpukrāsu, pūderi, maku, telefonu un citas praktiskas lietas būs parocīgi glabāt clutch rokassomiņā, kas rotāta ar dārgakmeņiem. Katrai sievietei kārojas mazliet dārgakmeņu burvības!

„Svinīgos pasākumos pastāv ne mazums risku sabojāt krāšņo tēlu, kaut vai vienkārši uzlejot sev virsū kādu dzērienu. Svarīgi atcerēties, jo svaigāks traips, jo vieglāk to būs iztīrīt,” stāsta modes dizainers Alekss Perijs un dalās ar praktiskiem trikiem, kā novērst radušos defektus. Eksperts piedāvā arī dažus neierastus traipu tīrīšanas risinājumus un atgādina pirms mazgāšanas atkārtoti iepazīties ar apģērbu mazgāšanas norādījumiem.

Tintes traipi
Ja pasākuma laikā uz apģērba nonāk lodīšu pildspalvas tinte, ir jārīkojas nekavējoties. Šajā gadījumā alkohols vai matu laka būs labākais līdzeklis, ar ko iztīrīt traipu. Līdzekli ieteicams uzliet vai uzpūst tieši uz traipa, lai tas neizsmērētos vēl vairāk.

Kosmētikas traipi
Ja ir gadījies sasmērēties ar lūpukrāsu, ieteicams izmantot trauku mazgāšanas līdzekli, ko jāuzklāj uz traipa un pēc tam jāizskalo ar ūdeni. Pirms tam ieteicams traipa vietu paberzēt ar baltmaizi, lai lielākā daļa netīrumu uzkrātos maizes šķiedrās.

Sviedru trapi
Dezodoranta atstātos traipus viegli noņemt, berzējot traipus ar veļas ziepēm un pēc tam mazgājot, kā paredzēts. Izmantojot veļasmašīnas vai tvaika tīrītāja Iron Aid atsvaidzināšanas programmas, iespējams iztīrīt jebkuru smaku bez apģērba pakļaušanas intensīvai mazgāšanai.

Zāles traipi
Ideja par atlaišanos zālītē var šķist ļoti laba līdz brīdim, kad jātīra uz apģērba palikušie traipi. Lai iztīrītu zāles radušos traipus, jāaplej audums ar traipu tīrīšanas līdzekli. Ja traips nepazūd, mazgāšana jāatkārto.

TAGS: , , , , , , , , , , , , , ,

0 KomentāriYou can be the first one to leave a comment.

Leave a Comment