Bērniem dubults prieks – par pašu zīmētajām uzlīmēm


Apģērbu, apavu un priekšmetu uzlīmes ir veids kā atšķirties no citiem.Lai parādītu savu individualitāti un talantu, bērniem tiek dota iespējaveidot savas īpašās uzlīmes, ar kurām varēs izcelt ne tikai savas, bet arī citu bērnu drēbes .

Vasaras brīvlaiks ierasti ir aktīvākais laiks bērniem. Laiks, kad tiek veidotas jaunas idejas, tieksasniegti jauni mērķi un nosprausti nākamie.

StickMe.lv, sadarbojoties ar portālu calis.lv, aicina bērnus zīmēt savu vasaras stāstu un veidotjaunus piegludināmo uzlīmju zīmējumus gan sev, gan citiem.

StickMe.lv uzlīmes ir viens no visefektīvākajiem veidiem kā atšķirt savas mantas no cita unparādīt savu individualitāti. Šīs uzlīmes var būt gan ar bērna vārdu, mīļāko simbolu vai īstuvasaras zīmējumu. StickMe.lv pieejamas piegludināmas un pielīmējamas uzlīmes, kas noderēs gan visdažādākajiem apģērbiem, gan priekšmetiem, kā arī apaviem.

Stickme.lv izsludinātais konkurss domāts bērniem un jauniešiem, kas savu talantu grib atainot netikai uz papīra, bet arī apģērba, precēm vai apaviem.

“Šādu konkursu nolēmām rīkot, jo šobrīd ir vasaras brīvlaiks, kas, kā ierasts, ir darbīgākais laiksgadā. Šajā konkursā aicināti piedalīties visi, kas vēlas sevi izcelt un parādīt savu zīmēšanas talantu.Uzlīmes sniegs gandarījumu autoram un uzlabos ne tikai paša lietas, bet tā arī palīdzēs mūsu produkcijas tālākajā dažādošanā,” atzīst StickMe.lv projekta vadītājs Aivars Kalniņš.

Zīmētos darbus par tēmu “Manas vasaras piedzīvojums” jāiesūta līdz 1.septembrim uz adresi Valmiera, Purva 12a , LV – 4201 ar atzīmi „ stickme.lv konkurss’ vai elektroniski – info@stickme.lv ar norādi “konkurss” (vēlams jpg. , bet var būt arī citā formātā). Visinteresantāko zīmējumu autori saņems pilnu uzlīmju komplektu ar paša veidotiem zīmējumiem un interesantas pārsteiguma balvas.

TAGS: , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

0 KomentāriYou can be the first one to leave a comment.

Leave a Comment