Bezmaksas skriešanas nodarbības Pārdaugavā

Publicitātes foto

Lai veicinātu skriešanas kustības attīstību Latvijā, Vācijas sporta preču ražotājs ”PUMA” no septembra aicina ikvienu interesentu uz iknedēļas skriešanas nodarbībām ”PUMA Skrien” Pārdaugavā. Skriešanas nodarbības ir bez dalības maksas un tās vada skriešanas entuziasts Lauris Lizbovskis.

Interesentiem ir iespēja divas reizes nedēļā, darba dienu vakaros piedalīties ”PUMA Skrien” nodarbībās Pārdaugavā, pie Māras dīķa vai Lucavsalas atpūtas parkā. Skrējēju ērtībai treniņu laikā tiek piedāvāts bezmaksas dabīgais minerālūdens un mantu glabāšana.

Lai pieteiktos ”Puma Skrien” nodarbībām, jāseko līdzi jaunumiem Facebook lapā (www.facebook.com/PUMASkrienLV) vai Twitter profilā (twitter.com/PUMASkrien) un jāapstiprina dalība nodarbībās.

Lauris Lizbovkis, ”PUMA Skrien” treniņu vadītājs un vairāk nekā desmit maratonu dalībnieks: „Šī ir pirmā šāda veida sportiska kustība Latvijā, kuras mērķis ir skriet kopā ar domubiedriem, gūt prieku no veselīga un aktīva dzīvesveida. Kustības dalībnieku skriešanas pieredze un fiziskā sagatavotība nav būtiska – tās piemērotas gan iesācējiem, gan skrējējiem ar pieredzi.”

Skriešanas kustības ”PUMA Skrien” nodarbības Laura Lizbovska vadībā tiek rīkotas no maija. Grupai augot un attīstoties, tiek aicināti arvien jauni skriet gribētāji. Dalībnieki, kas piedalās vairākos ”PUMA Skrien” skrējienos saņem ”PUMA” FAAS 500 sporta apavus, kā arī dāvanas no kustības atbalstītājiem – ”Siguldas minerālūdens” un musli ”Graci”.

„Manā ikdienā skriešana ieņem svarīgu lomu, tādēļ esmu ļoti priecīgs, ka piedalos šāda veida kustībā, jo varu sniegt savu atbalstu ikvienam, kurš ir izlēmis pievērties skriešanai. Tikai kustoties un aktīvi vingrojot, cilvēks var sajusties arī piepildīts. Skriešana ir lielisks veids kā saglabāt možu garu un fizisko formu,” atzīst L. Lizbovskis.

 

TAGS: , , , , , , , , , , , , ,

0 KomentāriYou can be the first one to leave a comment.

Leave a Comment