CIDESCO Rīgas Kosmētikas skolas studentes izpelnās starptautisku atzinību

Piedaloties starptautiskā kosmetoloģijas konkursā Sanktpēterburgā, CIDESCO Rīgas Kosmētikas skolas (turpmāk – Kosmētikas skola) studentes iekļūst labāko desmitniekā un iegūst godalgotas vietas.

Cieša draudzība jau gadiem ilgi vieno Starptautisko CIDESCO Rīgas Kosmētikas skolu, CIDESCO mācību-kosmētisko centru „NERA“ Sanktpēterburgā un CIDESCO sekciju Krievijā. Šogad sadarbība jeb satikšanās notika neierastā veidā – starptautiskā jauno skaistumterapijas speciālistu pasākumā.

CIDESCO sekcijas Krievijā rīkotās tradicionālās Starptautiskās estētikas un kosmetoloģija izstādes „Ņevas krasti“ („Ņevskije berega“- krievu val.) ietvaros notiekošajos jauno profesionāļu konkursos veiksmīgi reiz bija startējusi Rīgas Kosmētikas skolas 2006. gada absolvente Ella Sazonova. Starptautiskās žūrijas sastāvā bija strādājušas kosmētiķes un skolas pedagoģes dr. Olga Stoļarova, Inese Lismane, Sintija Strautiņa – Strēle, taču studenti tādā līmeņa konkursā piedalījās pirmoreiz. Šī gada februārī uz Sanktpēterburgu devās trīs otrā kursa meitenes.

„Lēmums piedalīties jauno speciālistu konkursā mums nāca spontāni. Protams, apzinājāmies atbildību, bet ar prieku piekritām pamēģināt, pārbaudīt sevi un pārstāvēt mūsu skolu. Brīžiem šaubījāmies par savu profesionālo gatavību tik liela mēroga pasākumam, taču nekad nevarējām iedomāties, ka tas mums nesīs tik daudz pozitīvu emociju. Brauciens izvērtās ļoti patīkams un pamācošs. Paspējām apskatīt brīnumaino pilsētu, iepazīties ar skaistumkopšanas izstādi un konkursa dalībniekiem, izmēģināt darba vietas, kā arī kosmetoloģisko aparatūru,” stāsta viena no Kosmētikas skolas studentēm Žanna Naumoveca.

Konkursā piedalījās kosmētikas skolu studenti un absolventi, kuru darba stāžs nepārsniedz vienu gadu. Jaunie speciālisti bija no vairākām vietām, piemēram, no Maskavas, Tallinas, Oslo, Ašhabadas, Everānas, Odesas, Vladivostokas un citām Baltijas, Krievijas un SNG valstu pilsētām. Divās dienas bija trīs nominācijas – „Sejas un dekoltē ādas kopšana“, „Ķermeņa kosmētiskā kopšana“ un „Aparātu kosmetoloģija“. Kosmētikas skolas studentes lielajā astoņdesmit jauno kosmētiķu konkurencē iekļuva pirmajā desmitniekā. Viena no meitenēm, Žanna Naumoveca, nominācijā „Aparātu kosmetoloģija“ ieguva godpilno 3.vietu un sola arī nākamgad mājās pārvest godalgotas vietas.

TAGS: , , , , ,

0 KomentāriYou can be the first one to leave a comment.

Leave a Comment