Dabīgas kosmētikas veikals „BeautySalon” atvēris interneta veikalu

5. oktobrī, dabīgas kosmētikas veikals „BeautySalon” atvēris interneta veikalu www.beautysalon.lv. Šobrīd jau gadu veiksmīgi darbojās arī firmas veikals Stabu ielā 46/48, Rīgā, kā rezultāta radās ideja arī par interneta veikalu, tādejādi dodot iespēju iegādāties firmas pārstāvēto kosmētiku arī Latvijas un ārvalstu tirgum.

„ BeautySalon” ir skaistumkopšanas produktu, dabīgas kosmētikas vairumtirgotājs un zīmolu: PUREDERM (Koreja) , ELIXEA (Kanāda), Jardins de Lune (Francija) un SiliSlim (Francija)  oficiālais pārstāvis Baltijas valstīs!

Mēs uzticamies pārbaudītām vērtībām, acīm redzamam un jūtamam rezultātam, augstai kvalitātei, kā arī jaunākajiem sasniegumiem kosmetoloģijas un skaistumkopšanas pasaulē.

Jau no pirmās dienas skaistumkopšanas tirgū, mūsu mērķis ir – piedāvāt jaunāko tehnoloģiju produkciju, veidotu no dabā sastopamo komponentu bāzes un, izvēloties sortimentu, kam ir augsts pieprasījums tirgū.

Mūsu pārstāvētā produkcija piesaista ar interesantu un pat tirgū neiepazītu sortimentu. Produkcija ir augstvērtīga, efektīva un rezultatīva. Šobrīd esošie „BeautySalon” klienti novērtē preces efektivitāti un atgriežas vēl un vēl, jo produkciju ir iemīļojuši. Katrs produkts, kas nonāk mūsu plauktos, tiek vairakkārt testēts un novērtēts, jo piedāvājam saviem klientiem tikai pārbaudītas vērtības, produkciju kuru mīlam arī paši.

Tāpat mūsu pārstāvēto zīmolu produkciju tirgo lielākā daļa eko veikalu Latvijā, kā arī saloni un kosmētikas veikali. Produkcija pieejama arī T/C Stockmann, Maxima, Prisma lielveikalos.

Apskaties www.beautysalon.lv interneta veikalu vai iegriezies firmas veikalā Rīgā, Stabu ielā 46/48.

„ BeautySalon” jaunumiem varat sekot arī draugos un tviterī.

TAGS: , , , , , ,

0 KomentāriYou can be the first one to leave a comment.

Leave a Comment