DBS instruktori autovadītājām Sieviešu dienā dāvina bezmaksas auto parkošanas apmācības

Katrs trešais sieviešu – autovadītāju izraisītais negadījums saistīts ar uzbraukšanu kādam objektam.

Kā liecina apdrošināšanas sabiedrības BALTA apkopotie dati, apmēram trešdaļu jeb 27% no visiem atlīdzību pieteikumiem pagājušajā gadā iesniegušas tieši daiļā dzimuma autovadītājas. Tostarp gandrīz katrs trešais negadījums, ko izraisījušas sievietes – autovadītājas, ir bijis saistīts ar uzbraukšanu kādam objektam. Lai iepriecinātu Latvijas sievietes – autovadītājas gaidāmajā Sieviešu dienā, DBS instruktori kopā ar saviem partneriem sarūpējuši praktisku un atraktīvu dāvanu – bezmaksas auto parkošanas apmācības. Parkošanas meistarklases notiks 7. un 8. martā no plkst. 12:00 līdz plkst. 15:00 Biķernieku trasē (adrese: Biķernieku kompleksā sporta bāze, Rīga, S. Eizenšteina iela 4), sniedzot iespēju ikvienai autovadītājai pilnveidot savas auto parkošanas prasmes.

Auto parkošanas apmācībās aicinātas piedalīties un savas prasmes pilnveidot gan iesācējas, gan pieredzējušas autovadītājas. Meistarklašu laikā drošas auto parkošanas principus būs iespējams apgūt ar DBS automobiļiem Opel Astra un Opel Insiginia, kuri aprīkoti atbilstoši augstākajiem drošības standartiem, kā arī dalībnieču personīgajiem automobiļiem. Tāpat dāmām parkošanas apmācību laikā būs iespēja izmēģināt arī jauno Opel AstraGTC.

Kā liecina CSDD statistikas dati, gandrīz 40% no visiem auto vadītājiem ir sievietes, turklāt šis skaits ar katru gadu palielinās. „Tas, ka sievietes Latvijā brauc sliktāk nekā vīrieši, ir mīts. Viņas brauc apdomīgāk, taču nereti jūtas nedrošākas un nepārliecinātākas sarežģītākās situācijās uz ceļa. Lai daiļā dzimuma autovadītājām saspringtos apstākļos nezustu drošības sajūta un pārliecība par savām auto vadīšanas prasmēm, DBS instruktoru komanda kā dāvanu Sieviešu dienā ikvienai autovadītāju sniedz iespēju bez maksas apgūt auto parkošanas iemaņas un saņemt profesionāļu padomus,” stāsta DBS apmācību direktors Andris Pļavenieks.

Auto parkošanas meistarklasēm autovadītājas aicinātas pieteikties līdz 6.martam, rakstot uz e-pastu info@dbs.lv vai zvanot pa tālruni 67450430.

TAGS: , , , , , , , ,

0 KomentāriYou can be the first one to leave a comment.

Leave a Comment