Dimanta pīlinga procedūru atzinīgi novērtē arī Latvijas sievietes

Dimantu vakuuma mikrodermabrāzija jeb Dimantu pīlinga metodes pamatā ir ādas atjaunošanas process, atjaunojot šūnas. Atmirušo šūnu materiāls tiek noņemts ar dimanta uzgaļiem, kuru procedūras gaitā uzreiz iesūc vakuumsistēma. Šo procedūru atzinīgi novērtē citviet pasaulē un šobrīd arī Latvijas iedzīvotājas dod priekšroku šai procedūrai, atzīstot to par efektīvu un noderīgu skaistuma uzturēšanā.

Dažāda lieluma dimanta akmeņu pārklājuma uzgaļi dod iespējas piemeklēt klienta ādas stāvoklim atbilstošu iedarbības pakāpi. Vakuuma nosūkšana garantē kontrolētu efektu noslīpētās ādas kārtas savākšanā un vienlaicīgi veic ādas masāžas funkcijas.

Procedūras rezultāti: izlīdzināts ādas reljefs, gluda ādas virsma, viendabīga ādas krāsa, mazāks krunciņu dziļums, lielāka ādas elastība, sašaurinātas poras, pamanāms liftinga efekts. Mikrodermabrāzijas iekārtai ir daudzpusējas pielietošanas iespējas: rētu, striju un pigmentplankumu apstrādei, netīras un taukainas ādas gadījumā, krunciņu apstrāde, lūpu kontūru sagatavošana permanentajam meikapam u.c.

„Pateicoties uzgaļu daudzveidībai, šī hipoalergānā procedūra ar dimantiem var tikt pielietota dažādiem ādas rajoniem – sejai, zodam, dekoltē un ķermenim. Panāktais efekts pēc dermabrāzijas procedūras ir tik acīmredzams, ka klients to pamana jau pēc pirmās procedūras. Sievietes arvien vairāk izrāda interesi un labprāt arī izmanto šo unikālo metodi, jo tā ievērojami uzlabo ādas stāvokli, kā arī pateicoties mikrodermabrāzijas iekārtas daudzveidīgajam pielietojumam, ir iespējams novērst dažādus ādas defektus,” atzīst “Panacea pro” vadošā speciāliste, klīnikas vadītāja Ludmila Stavro-Freiberga.

Lai klientiem sniegtu profesionālu un kvalitatīvu pakalpojumu, kosmetologi iecienījuši iegādāties uzņēmuma „Panacea Pro” vācu kompānijas CNC izstrādāto Dimantu mikrodermabrāzijas iekārtu, tādējādi, kļūstot par profesionāli un pieprasītu speciālistu savā jomā. Turklāt, Dimantu mikrodermabrāzijas iekārtu, iegādājas arī cilvēki, kas vēlas uzsākt paši savu skaistumkopšanas biznesu, jo, izejot īpašas apmācības, turpmāk šo procedūru var veikt arī patstāvīgi.

 

TAGS: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

0 KomentāriYou can be the first one to leave a comment.

Leave a Comment