Divi semināri ikvienai Latvijas sievietei “Būt laimīgam ir vienkārši” un “Ievads Biodejā”

Lai šajā pavasarī modinātu Latvijas sabiedrībā optimismu un dzīvesprieku, kā arī padarītu Latvijas sievietes starojošākas un apmierinātākas ar dzīvi, Latvijas Dāmu klubs dod iespēju pozitīvās psiholoģijas semināru “Būt laimīgam ir vienkārši un Ievads Biodejā” apmeklēt ikvienai sievietei, kas vēlas piedzīvot pozitīvas pārmaiņas savā dzīvē.

Semināru mērķis ir uzzināt, kas ir pozitīvā psiholoģija, kā arī rast veidus, kā saskatīt pozitīvismu ik dienas.

“Sievietes Latvijas sabiedrība ir tās, kas nosaka kopējo sabiedrības noskaņojumu. Ja apmierināta ar sevi un dzīvi būs sieviete, ja viņa domās pozitīvi un optimistiski, arī vīrieši būs iedvesmoti un bērni laimīgi. Diemžēl sadzīviskās likstas un problēmas sievietēm ne vienmēr ļauj padomāt par sevi un rast laiku, kuru veltīt sevis sakārtošanai, tādēļ “Dāmu klubs” vēlas dot sievietēm šo iespēju – apmeklējot pozitīvās domāšanas un biodejas semināru, ne vien sevi intelektuāli attīstīt, bet arī gūt prieku un atslodzi no ikdienas rutīnas,” skaidro Latvijas Dāmu kluba pārstāve Inga Liepiņa.

Šajā kursā klausītājiem būs iespēja iepazīties ar pozitīvās domāšanas nosacījumiem no prāta un izziņas viedokļa, kā arī no emocionālā un psihofizioloģiskā viedokļa. Pozitīvā psiholoģija apskata tādus tematus kā dzīves labizjūta; pozitīvās domāšanas pašvadība/metodes; uztveres maiņa domāšanā; kā pozitīvo domāšanu ietekmē vecumposms, dzimums, vajadzības, personības īpašības, laimes formula; flow – radošums, pacēlums, kad prātu un arī ķermeni pārņem laimes sajūta, piepildījums, garīgs pacēlums; cik daudz varam ietekmēt savas emocijas; prāta atslābināšanas metodes un pozitīvā bioķīmija ķermenī un elpošana.

Tāpat semināra apmeklētajam būs iespēja iegūt jaunu pieredzi, uzzināt, kas ir biodeja un kā tā ietekmē mūsu labsajūtu, uzlabo komunikāciju, dziedē un uzlabo attiecības ar apkārtējiem. Biodeja ir dziedējoša tehnika, tā balstās uz iekšēju pārdzīvojumu, kas rodas no kustībām, mūzikas, dejas un satikšanās ar citiem grupā. Šī tehnika izceļ priekšplānā indivīdu kopābūšanas pieredzi, cilvēcisku satikšanos un jūtīgumu.

Abi semināri kopumā izmaksā Ls 49.00 + PVN, taču pateicoties izveidotajai sadarbībai ar finanšu kompāniju “Nordic Finance” tiks meklēti varianti, kā šīs izmaksas samazināt un dot iespēju semināra līdzdarboties ikvienai sievietei, kuru tas interesē, viņas iespēju robežās.

Seminārs norisināsies Rīgas centrā 22. maijā no pl. 10:00 – 15:00. To vadīs psiholoģijas doktore Guna Svence.

Lai pieteiktos semināram, rakstiet uz e-pastu seminari@ldk.lv vai zvaniet 29677332.

 

TAGS: , , , , , ,

0 KomentāriYou can be the first one to leave a comment.

Leave a Comment