Domina Shopping Valentīna dienā aicina oriģināli pārsteigt savu otro pusīti

Romantiskas vakariņas sveču gaismā pie strūklakas, ļoti liela šokolādes sirds ar abu mīlētāju iepazīšanās datumu, mariači serenādes tepat Latvijā vai tikšanās ar iemīļotu pašmāju mākslinieku – šie ir tikai daži piemēri, kā pārsteigt savu mīļoto Valentīna dienā.

Tuvojoties šī gada Mīlestības svētkiem, Domina Shopping aicina visus mīlētājus ļauties pozitīvai avantūrai un līdz 8.februārim dalīties ar idejām savu otro pusīšu pārsteigšanai. Trīs unikālāko un pozitīvāko ideju autoriem un viņu mīļotajiem cilvēkiem tirdzniecības centrs 14.februārī noorganizēs šo pārsteigumu, sagādājot neaizmirstamu Valentīna dienu.

Lai piedalītos šajā akcijā, ikvienam interesentam mājas lapas domina-shopping.lv speciālajā Valentīna dienas sadaļā ir jāapraksta, kā īpaši februāra Mīlestības svētkos viņš vēlētos pārsteigt savu otro pusīti. Izvērtējot visus ierosinājumus pārsteigumiem, tirdzniecības centrs sazināsies ar trīs sirsnīgāko un oriģinālāko aprakstu autoriem un palīdzēs noorganizēt slēptāko sapņu piepildījumu dzīvē – jau šī gada Valentīna dienā.

Pieteikties Amora svētku akcijai līdz 8.februārim var šeit: http://www.domina-shopping.lv/valentine/. Visi ar tirdzniecības centra atbalstu organizētie pārsteigumi tiks īstenoti Domina Shopping teritorijā. Trīs laimīgie, kuru otrajām pusītēm tiks nodrošināts īpašs un atmiņā paliekošs pārsteigums, tiks noskaidroti 9.februārī.

Lai Amora bultas šaudās uz nebēdu!

TAGS: , , , , , , , , , , ,

0 KomentāriYou can be the first one to leave a comment.

Leave a Comment