Electrolux izgudrojums – veloblenderis

Vakar, 24. augustā, Fazenda Bazāra pagalmā multimākslinieks Kaspars Bindemanis, Dailes teātra aktieri Artūrs Dīcis un Mārtiņš Počs, kā arī operdziedātāja Evita Zālīte pirmie izmēģināja Electrolux izgudrojumu – veloblenderi, kas darbināms, minot pedāļus. Uzmīt kokteili varēja arī citi Rīgas iedzīvotāji un viesi, vecākā dalībniece bija 65 gadu vecā omīte no Bauskas.

„Electrolux eksperti ir pārliecinājušies, ka katrā ikdienas solī varam ne tikai ietaupīt dabas resursus, bet arī samazināt ikmēneša izdevumus par elektrību, gāzi un ūdeni. Salīdzinot mūsdienu mājsaimniecības ierīces ar to priekštecēm pirms 15 gadiem, mūsdienu tehnika ļauj enerģiju ieekonomēt par 30%. Radot veloblenderi, vēlamies, lai iedzīvotāji aizdomājas par šiem jautājumiem,”atklāj Electrolux Latvia direktors Eduards Reneslācis.

Pirmais veloblenderi izmēģināja dabai draudzīgais multimākslinieks Kaspars Bindemanis, pagatovojot vegānu kokteili no Latvijā izaudzētām avenēm un kazenēm. Veloblendera maratonu turpināja Dailes teātra aktieri Artūrs Dīcis un Mārtiņš Počs, izmēģinot to gan uz vietas, gan apbraukājot Baznīcas ielas kvartālu. Operdziedātāja Evita Zālīte novērtējot ierīci, uzsvēra tā labumu tieši sievietēm, jo tā esot iespēja nomest svaru, gatavojot veselīgus kokteiļus.

Jau 1. septembrī veloblenderis būs pieejams ikvienam interesentam Kalnciema ielā – tradicionālajos ceturtdienas tirdziņos, kā arī Fazenda Bazāra pagalmā, kur varēs šo ierīci izmēģināt. Savukārt 10. septembrī, Baltajā naktī, no plkst. 18.00 līdz pusnaktij Electrolux veloblenderi varēs izmēģināt ērmriteņu izstāžu zāle-muzejā “Velozaurs” Andrejostā. Plašāk – šeit.

 

TAGS: , , , , , , , , , , ,

0 KomentāriYou can be the first one to leave a comment.

Leave a Comment